לוזון: "רוצים את קלאוס"

מאת טל גורן | ביוון מפורסם כי החלוץ היווני סטפנוס "קלאוס" אתניסיאדיס קרוב לחתימה והצטרפות למכבי חיפה. לוזון: "אנחנו מעוניינים בשחקן" צפו בביצועיו 

פרסום ביוון מדווח כי החלוץ היווני סטפנוס אתניסיאדיס (28), קרוב לסיכום במכבי חיפה. בדיווח נאמר כי השחקן קרוב לסיכום וכי קבוצתו הנוכחית פאוק סלוניקי תשתתף בשכרו, אם היא תידרש. כמו כן דווח כי החלוץ דחה הצעה מקבוצת קוניאספור, משום שהוא לא מעוניין לשחק בליגה הטורקית. עוד פורסם כי מכבי חיפה מוכנה לעמוד בשכרו שמוערך ב-750 אלף אירו והוא כבר נתן אור ירוק למעבר ומחכה להתפתחויות. "קלאוס" מסיים חוזה בקיץ הקרוב. כפי הנראה העסקה ממש קרובה לסיכום ומחכה רק לאישורו של נשיא פאוק.

המאמן גיא לוזון התייחס לתקשורת היוונית ואמר: "זה נכון קפטן פאוק הוא אחד השחקנים שאנחנו מעוניינים בו אבל צריך לראות עם פאוק איך מסתדרים. צריך לדבר גם עם השחקן לראות אם הוא מעוניין, כרגע אנחנו לא יכולים להגיד הרבה."

החלוץ שמכונה "קלאוס", שהוא גם קפטן הקבוצה לא ממש הרשים בעונה החולפת במדי פאוק וב-22 משחקי ליגה לא כבש כלל, לעומת זאת בגביע ובאירופה כבש 5 שערים. "קלאוס" עבר עונה חלשה מאד מבחינתו והוא לא נמצא בתוכניות למרות ששיחק אמש 9 דקות בניצחון של פאוק בפלייאוף של הליגה האירופית. עונת השיא של "קלאוס" הייתה ב-15-16, אז כבש 14 שערים במדי פאוק.

"'קלאוס" שיחק כמעט בכל הקריירה בפאוק סלוניקי, למעט עונה אחת בפנסריקוס היוונית. בנבחרת הבוגרת  יש לקלאוס 11 הופעות.

צפו בביצועיו של "קלאוס"

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.