גילו אופי: קאמבק אדיר לנשר

מאת יובל מרון | במסגרת המחזור השני בליגה הלאומית, עירוני נשר הציגה קאמבק נדיר, עם צמד שערים בדקות הסיום. נאור עבודי: "אני מאושר בנשר"

אחרי שנחלו הפסד במחזור הראשון, 2-0 נגד בני לוד,  אירחו חניכיו של צחי טיאר את בית״ר ת״א רמלה. האורחת, הגיעה למשחק לאחר ניצחון 2-0 על אחי נצרת במחזור הפתיחה. כ-100 צופים הגיעו לאיצטדיון המקומי. תחת החום הכבד, נשר הציגה משחק חלש למדי, אך היא יכולה לשאוב עידוד מהתוצאה הסופית ומהיכולת אותה גילו חניכיו של טיאר בדקות הסיום.
בדקה ה-13, התקפה מתפרצת טובה של עירוני נשר, הסתיימה בבעיטה חלשה של עבודי. בדקה ה-27, שוב עבודי ניסה את כוחו, חסון הדף היטב לקרן. בדקה ה-35 בית״ר ת״א עלתה ל1-0, לאחר שסוהיל ארמלי שיגר טיל אל חיבורי הקורות. דקה לאחר מכן נשר כמעט השוותה, אך שוב חסון הדף את הבעיטה של עבודי. דור ז׳אן ודין אקפי רשמו שלוש החמצות נוראיות. שניות לפניי שריקת המחצית יוסף לוי הכפיל את התוצאה עם בעיטה טובה מרחוק, תוצאת המחצית 2-0.

נדמה כי שתי הקבוצות השלימו עם תוצאת המשחק, הן הציגו משחק חלש וחסר מצבים במחצית השנייה. אלא, ששלוש דקות לתוספת הזמן, עבודי התחיל את הקאמבק של נשר עם כיבוש מקרוב. בדקה ה-90, עלי כנאנה לא התבלבל באחד על אחד מול חסון, והשלים קאמבק אדיר מבישול של עבודי.
מאמן הקבוצה צחי טיאר סיכם את המשחק ואמר: "שיחקנו נגד קבוצה מצויינת שתתמודד בצמרת, אנחנו בתחילת הדרך, השתפרנו בחצי השני, נשתפר בהמשך, אני שמח שהצלחנו לחזור למשחק והיינו שווים נקודה. מרכז ההגנה היה רך מדי, אנחנו סופגים שערים בבעיטות מרחוק, אנחנו צריכים להיות יותר אגרסיביים יותר בהמשך, נראה טוב יותר בהמשך."
השחקן הדומיננטי בנשר, נאור עבודי אמר: "התחלנו את המשחק טוב, חוסר מזל גרם לפיגור, לא ניצלנו את המצבים שהיו לנו, גילינו הרבה אופי וזה חשוב להמשך. אני מרוצה מהנקודה שלקחנו וכמעט גם השגנו את הניצחון. אני מרגיש בבית בנשר, אני מקווה בשנה הבאה לשחק בליגת העל."

הרכב עירוני נשר: דניאל מכלוף, שי מימון, עמית אמזלג, ולדיסלב גרישמן, שמעון הרוש, דניאל טוויזר, סייג ינאי(50, אלירן רוחנא), נאור עבודי, דיוויד גומז(61, עידו וייר), תימור אביטן(68, בר איבגי), ועלי כנאנה.

צילומים: חגית אברהם - חיפה ספורט.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.