ממשיכים להרשים

מאת יובל מרון | הפועל ״רובי שפירא״ חיפה רשמה ניצחון נוסף, קוטר: ״בליגה זה סרט אחר״ , שוער מחלקת הנוער זכה בתואר השחקן ההוגן 

אמש, ערכה הפועל ״רובי שפירא״ חיפה מבחן נוסף כאשר התארחה הקבוצה בגלבוע למשחק נגד אסי המקומית. קבוצת האוהדים יצאה עם ידה על העליונה ורשמה ניצחון 2-0, משערים של שלומי בן עשור והרכש הטרי שחר בן ארי, את השערים בישל "ספיידרמן", אלון בוזורגי. למעשה, שריקת הסיום בגלבוע, היוותה את סיום משחקי ההכנה של הקבוצה. האדומים ערכו חמישה משחקי אימון וניצחו את כולם, עם מאזן שערים מרשים 1:10.

מאמן הקבוצה עודד קוטר התייחס למשחקי ההכנה ואמר:
"חמשת הניצחונות במשחקי ההכנה הם טובים למורל אבל לא מעבר לכך, בליגה זה סרט אחר, כל משחק הוא אחר והליגה קשה מאוד. אנחנו קבוצה טובה ואני מאמין במועדון ובשחקנים מאוד." באשר לסגל שנבנה הוסיף: "הסגל שהיה שנה שעברה היה טוב מאוד וגם הסגל השנה טוב מאוד. עברנו שינוי, בסופו של דבר כמעט כל מי שרצינו שישאר נישאר."

שוער קבוצת נערים א׳ נור חלבי, זכה בתואר השחקן ההוגן לשנת 2016/17 מטעם ההתאחדות לכדורגל, נור, תושב דלית אל כרמל, שימש כקפטן קבוצת נערים ב׳ בעונה החולפת.

בשבוע הבא, יתחילו האדומים את העונה עם משחק גביע המדינה המסורתי, כאשר יתארחו אצל עירוני קריית אתא. כבכל שנה, משחקי הגביע בליגות הנמוכות נערכים שבוע לפניי פתיחת הליגה. לאחר ההדחה המוקדמת מהמפעל אשתקד, חניכיו של עודד קוטר מודעים לחשיבות המשחק וברצונם להמשיך את המומנטום ממשחקי ההכנה.
צילום: וויסאם גוטאני.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.