עוד חוזר הניגון - הפסד למכבי

מאת אבירן אסולין | לא לכך פיללו במכבי חיפה. הפסד 2:0 בבכורה ויכולת חלשה מאוד של השחקנים בירוק. ורמוט החמיץ פנדל בדקה ה-88. לוזון: "לא כבשנו ונענשנו" 

עם הר של ציפיות וסגל כמעט חדש לחלוטין, יצאה  הערב (א') מכבי חיפה למשחק חוץ באצטדיון המושבה במשחק שנעל את המחזור הראשון בליגת העל. משחק בשליטה כמעט מוחלטת של חיפה אבל שוב, המציאות טופחת על פניו של לוזון שרושם הפסד בכורה העונה. לוזון המשיך עם מערך שלושת הבלמים ובהמשך חזר לשחק עם שני בלמים. קאיו הברזילאי עם משחק חלק כמעט ולא הורגש.
אלי חכמון הוציא את המשחק לדרך לעיני כ- 6000 ירוקים משולהבים. חיפה פתחה בלחץ גבוה העל החלק האחורי של בני יהודה. אחרי שליטה מוחלטת של חיפה, המצב הראשון הגיע בדקה ה-23: גל אלברמן השתלט על כדור שהורחק ו-מ16 מטרים ירה כדור חד שזובאס הדף רק בקושי לקרן. בדקה ה-29 קאיו ניסה את כוחו מחוץלרחבה אבל הכדור שלו היה חלש והלך החוצה. בדקה ה-40 בני יהודה כמעט עלתה על לוח התוצאות: אלברמן איבד כדור ברשלנות במרכז המגרש ולאסקיס נשאר לבד מול גלזר אבל האחרון הדף לקרן והציל את חיפה ממבוכה. מצב ממשי ראשון של המארחת בכתום שחור. דקה חולפת ושוב בני יהודה קרובה ליתרון: מתפרצת מצוינת מסתיימת בכדור חלש של רועי גורדנה שחומק רק במעט מקורת שערו של גלזר. שתי הקבוצות יורדות להפסקה כשלוח התוצאות מראה 0-0.

המחצית השנייה התנהלה בעיקר בחצי המגרש של בני יהודה ובדקה ה-70 כמעט שער יתרון לירוקים: ורמוט הגביה כדור לרחבה וקוסטדינוב נגח מול שער חשוף החוצה. הזדמנות אדירה לחיפה. דקה 73: חיפה בהלם. מתן חוזז מנער את בן הרוש ומול גלזר לא מתבלבל וקובע 1-0 בני יהודה. בתוך תוספת הזמן מתן חוזז המחליף נעץ את המסמר השני בארון עמוס הציפיות של חיפה וקבע 2-0 חד וחלק לקבוצה של יוסי אבוקסיס.

מכבי חיפה: עומרי גלזר, ארנסט מבוקה, אליסון דוס סנטוס, דקל קינן, עומרי בן הרוש, גל אלברמן, גיאורגי קוסטדינוב (מוחמד עוואד, 77), שון וייסמן, אופיר מזרחי, ניקיטה רוקאביצה (גילי ורמוט, 52) וקאיו (רועי קהת, 66).

גיא לוזון מאמן הירוקים אמר בסיום: "אני מאוד מאוכזב, פתחנו טוב אבל איבדנו סבלנות. במחצית שנייה פתחנו טוב והם לא סיכנו אותנו. קוסטדינוב החמיץ וקיבלנומגול משום מקום. כולם נתנו הכל אבל התוצאה הייתה פחות טובה. נמשיך לעבוד אנחנו קבוצה טובה וחזקה. כולם נתנו מעצמם ורצו. ידענו לנטרל את המתפרצות שלהם ועשינו את זה עד הגול. במשחק כזה צריך לדעת לנצל את המצבים שיש לך ולא עשינו את זה. לא כבשנו ונענשנו."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.