דריכות בהפועל לקראת שבת

מאת יובל מרון | האדומים מודעים לחשיבות המשחק נגד אשקלון, כץ: "מדובר במשחק מאוד קשה", קלינגר: "יש לנו שחקנים טובים מאוד", תורג'מן ייכלל בסגל 

לא מעט מחמאות קיבלה הפועל על הסגל אותו היא בנתה, שחקנים זרים בעליי רקורד מרשים הצטרפו והשלד מהעונה שעברה נשאר. במבחנים הראשונים במסגרת גביע הטוטו, חניכיו של ניר קלינגר לא הרשימו, בלשון המעטה. מחר, בשעה 19:15 תינתן יריית הפתיחה הרשמית למבחן האמיתי של הקבוצה נגד הפועל אשקלון.

הבעלים יואב כץ התייחס לכך ואמר: "המשחק נגד אשקלון הוא משחק מאוד קשה." נדמה כי בניגוד לגביע הטוטו שחקני הפועל יגיעו עם מוטיבציה גבוהה ורצון עז לנצח. מגן הקבוצה דור מלול שיתף ואמר: "נבוא בטירוף  לאכול את הדשא, יש סגל מעולה."

כמו כן מאמן הפועל ניר קלינגר טען באשר לעתיד: "אנחנו לא מציבים מטרות של מיקום בליגה, נעשה את קפיצת המדרגה בכל מה שקשור למלחמה, טירוף והרצון לניצחון, יש לנו שחקנים טובים מאוד בסגל. אני לא יכול לפזר הבטחות לאוהדים כי כדורגל זה דבר דינאמי, הערך המוסף יהיה אם נבוא וניתן 200% בכל משחק."

במועדון מבינים שעל אף שאיסומאילה לינגאנה אשר כבש בעונה שעברה 6 שערים נגד הפועל עזב, מדובר במשחק מאוד קשה נגד קבוצה לוחמנית ועיקשת, כמיטב המסורת בקבוצות אותן אימן יובל נעים. בצד האדום, אלון תורג׳מן יחזור לסגל אחרי שלא שותף במשחקי גביע הטוטו עקב פציעה.

הרכב משוער:
ארנסטס שטקוס, דור מלול, רסמוס סויסטאד, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, רוסלן ברסקי, לירן סרדל, חנן ממן, עדן בן בסט וראדו גינסארי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.