הפועל חיפה: "מוכנים חלקית"

מאת יובל מרון | לאחר שהודחה מגביע הטוטו ממשיכה הפועל בהכנותיה לקראת המפגש מול הפועל אשקלון, כץ: "אנחנו מוכנים חלקית."

על חשיבותו של גביע הטוטו ניתן לערער, על אף הצהרת גורמים בכירים בהפועל שרצו לראות את הקבוצה מגיעה עד הסוף, במועדון לא ייחסו חשיבות יתרה להדחה מהמפעל. עבור האדומים, ביום שבת ייערך המבחן האמיתי של קלינגר וחניכיו כאשר ייפגשו את הפועל אשקלון באיצטדיון סמי עופר.
צילום: חגית אברהם.
הפועל תקווה לגבור על האשקלונים במחזור הראשון, בניגוד לעונה אשתקד בה הפסידו לקבוצתו של יובל נעים 3-2 במחזור הראשון של עונת 16/17. המפגש האחרון בין הקבוצות בסמי עופר נגמר בתבוסה ביתית 4-1, אותה תבוסה סללה את דרכו של קלינגר לשרביט האימון במועדון האדום במקומו של דני גולן, מאמן הקבוצה דאז.

הבעלים יואב כץ השקיע לא מעט כסף בקיץ החולף, בניגוד לשנים האחרונות כץ לא הצהיר את רצונו לראות את הקבוצה בפלייאוף העליון, אך ללא ספק פחות מכך ייחשב כאכזבה עבור בעל ההון.

כץ התייחס למוכנותה של הפועל לקראת שבת ואמר: "אמנם השגנו ניצחון ראשון אבל אנחנו מוכנים חלקית."

אחרי שנים רבות בהן הגיעו זרים בינוניים למועדון, עד עתה קיימת שביעות רצון מהיכולת אותם מגלים שחקני הרכש החדשים. בהקשרם אמר כץ לאתר חיפה ספורט: "אם נתייחס ליכולתם עד עתה מדובר בשחקנים מאוד טובים."

החלוץ אלון תורג׳מן נמצא על סף כשירות מלאה והוא יעמוד לרשותו של קלינגר בשבת. מדובר בחיזוק משמעותי לחלק ההתקפי של הפועל, האדומים כבשו 3 שערים בלבד בגביע הטוטו ובקריית חיים יקוו שתורג׳מן יחזור לפרוח במדי הקבוצה.
כץ עם בן בסט ושיימן. צילום: דוברות הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.