הפועל מאסה בהמתנה לדור פרץ

מאת יובל מרון | בהפועל מתייאשים מסיפור דור פרץ גורם במועדון: "נחכה עוד קצת, כבר יש אופציות מוכנות במקומו" בן בסט כשיר לדרבי , כץ: "חל שיפור ביכולת אך זה לא מספיק"

על אף הרצון הרב לאורך כל הקיץ לראות את דור פרץ שוב בהפועל, האדומים מתחילים לאבד את הסבלנות והאופטימיות לגביי הגעתו. חוסר סבלנות זה נובע מהתנהלות מכבי ת״א אשר אינה מקבלת החלטה חד משמעית לגביי שחרורו.

גורם בקבוצה התייחס לסוגייה ואמר: "הסאגה סביבו מתחילה להימרח נחכה עוד קצת."

בקבוצה אינם נחים על זרי הדפנה וכבר יש כמה שחקנים זרים על הכוונת. בהקשרם אמר אותו גורם: "במידה ודור אכן לא יגיע כבר יש לנו אופציות מוכנות."

כזכור הסגל האדום מכיל רק ארבעה שחקנים זרים, במידה ויחפוץ בכך יוכל קלינגר לצרף עוד שניים נוספים. בנוסף בקבוצה יכולים להיות מעודדים מהיכולת אותה גילה הקשר רוסלן ברסקי עם ניצוצות ראשונים, ביחד עם ממן ופלקושצ׳נקו הטריו המדובר צפוי להיות קישור חזק ודומיננטי בליגה.


מחר יארחו האדומים את היריבה העירונית מלאת הציפיות לדרבי מרתק (21:00), צפי לכ-15 אלף צופים. הפועל מודעת לחשיבות המשחק באשר להמשך דרכה בגביע הטוטו, לאחר שהשיגו רק נקודה אחת מתוך שש אפשריות איבוד נקודות נוסף יוביל להדחה מהמפעל.

הבעלים יואב כץ התייחס ליכולת אותה מגלה הקבוצה עד כה ואמר: "חל שיפור במשחק מול סכנין אך אנחנו עדיין לא מציגים את היכולת אליה אנו מכוונים."

על מנת להגיע לאותה יכולת ולשמח את הקהל האדום, קלינגר יפתח עם ההרכב החזק ביותר העומד לרשותו. עדן בן בסט שלא שותף נגד בני סכנין בעקבות חבלה אותה ספג יחזור להרכב הקבוצה.

הרכב משוער: ארנסטס סטקוס, דור מלול, רסמוס סויסטאד, גבריאל תמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, רוסלן ברסקי, מקסים פלקושצ׳נקו, חנן ממן, ראדו גינסארי ועדן בן בסט.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.