שביעות רצון בהפועל: ניצחון חשוב

מאת יובל מרון | במועדון מאושרים מפתיחת הליגה, כץ : "צריכים להמשיך כך" , ממן : "אם נגיע לליגה האירופית, זה יהיה מדהים", פלקושצ׳נקו זומן לנבחרת הצעירה

אחרי תצוגת הנפל בגביע הטוטו, ספק אם אוהדי הקבוצה האמינו שיזכו לראות את קבוצתם בראשות טבלת ליגת העל לאחר שני מחזורים. למעט הניצחון החשוב, במועדון האדום יכולים להיות מרוצים מהיכולת אותה גילו השחקנים על כר הדשא.

המנטרה המרכזית אותה מחדיר קלינגר לשחקניו, היא להיות אגרסיביים ולצאת להתקפות מעבר טובות. אמש, מנטרה זו באה לידי ביטוי במושבה, מכבי פתח תקווה מיעטה להגיע להזדמנויות ממשיות בזכות האגרסיביות מצידם של שחקני הפועל.

התקפות המעבר של האדומים שחורים היו חדות ומדויקות, למעשה שני השערים הגיעו מאותן התקפות מעבר, עם מעט יותר דיוק יכלה הפועל להכפיל את התוצאה. שלישיית ממן, בן בסט ותורג׳מן מסתמנת כשלישייה אשר תעשה צרות לכל קבוצות ליגת העל.

בנוסף, רוסלן ברסקי מצדיק אט אט את רכישתו, הקשר היה דומיננטי במרכז המגרש וחילץ לא מעט כדורים. בפן ההתקפי, התקפות המעבר שהובילו לשערי הקבוצה, התחילו אצל אקס בית״ר ת״א רמלה.

הבעלים יואב כץ התייחס לניצחון ואמר: "אנחנו צריכים להמשיך כך."

קשר הקבוצה חנן ממן אשר רשם אתמול שני בישולים נוספים, התייחס גם הוא לניצחון החשוב ואמר:  "למרות שבגביע הטוטו לא נראינו טוב, הרגענו את הרוחות וידענו שהליגה זה הדבר החשוב. אני שמח על שש הנקודות שהשגנו זה דבר מדהים."

באשר למטרות הקבוצה הוסיף: "בכל שנה המטרה שלנו היא פליאוף עליון, אם נוכל להגיע לליגה האירופית זה יהיה מדהים, יש לנו עוד דרך ארוכה."

ממן התייחס גם לאופיו של קלינגר ואמר: "הדרך של ניר בתור שחקן הייתה להיות רע, הוא מנסה להחדיר בנו את זה והוא צודק, אנחנו בחורים טובים אבל אנו צריכים להיות יותר רעים. הבאנו שחקנים טובים וטכניים שלא מחפשים להיפטר מהכדור, עוד מוקדם להכתיר אותנו כאלופת המדינה."

כובש השער השני מקסים פלקושצ׳נקו, זומן לסגל של הנבחרת הצעירה לקראת צמד המשחקים נגד אזרבייג׳אן ונורבגיה.
צילום: חגית אברהם.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.