הפועל רוצה להמשיך במומנטום

מאת יובל מרון | מחר (20:30) ייתארחו האדומים במושבה, למשחק נגד מכבי פתח - תקווה. יואב כץ: "מצפה לניצחון"

אנחת רווחה ליוותה את השער השלישי של אלון תורג׳מן במשחק נגד הפועל אשקלון, את אותה הנחת רווחה, תקווה הפועל להפוך ל-3 נקודות מחר ולייצר המשכיות. כאמור, חניכיו של ניר קלינגר ייצאו למשחק חוץ קשה במושבה נגד מכבי פתח תקווה.
יפתח בהרכב? צילום: חגית אברהם.
הפעם האחרונה בה גברו האדומים על המלאבסים במשחק חוץ, קרתה אי שם ב-2010, בה ניצחה הפועל 3-2 מצמד של עדן בן בסט ושער של חנן ממן, ספק אם במועדון, לא יהיו מרוצים משחזור היסטורי של אותו משחק. בנוסף, מתוך 18 משחקים בהן נפגשו הקבוצות במסגרת ליגת העל בעבר(משנת 2009 ואילך), מכבי פ״ת יצאה עם ידה על העליונה ב-9 מהמפגשים, הפועל ניצחה ב-3 משחקים בלבד כאשר 6 מפגשים נוספים הסתיימו בתוצאת תיקו.

הבעלים יואב כץ אמר לחיפה ספורט לקראת המשחק: "הציפיות שלי מהמשחק נגד מכבי פ״ת הן ניצחון, המאמן הוא זה שמחליט איזה שחקנים ייפתחו בהרכב." באשר להידוק הקשר עם הקהל הוסיף: "אנו משתדלים לחזק את הקשר בין המועדון לאוהדים."

פרוייקט "1000 אוהדים במושבה" רוקם עור וגידים, גם שחקני הקבוצה השתתפו בשיווק היוזמה האדומה, מסתמן כי לפחות 750 אוהדים יגיעו לתמוך בקבוצה.

כובש הצמד במחזור החולף, אלון תורג׳מן יפתח בהרכב בפעם הראשונה. כהרגלו, המאמן ניר קלינגר לא תרגל הרכב רשמי ולא ניתן לקבוע האם תפתח הפועל בשיטת שלושת הבלמים, או שמא, השחקנים אשר היו אמונים על המהפך בשבוע שעבר יקבלו את הקרדיט בהרכב.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, מקסים פלקושצ׳נקו, רוסלן ברסקי, חנן ממן, ראדו גינסארי, עדן בן בסט ואלון תורג׳מן.
ימשיך לכבוש? אלון תורג'מן.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.