ניצחון בכורה להפועל

מאת יובל מרון | בהכנה גנרלית לפניי הליגה גברה הפועל חיפה 1-0 על עירוני ק״ש משער של בן בסט. קלינגר: "חבל שלא הבקענו את השני והשלישי"

אחרי התבוסה בדרבי וללא סוסיטאד המורחק פגשה הערב הפועל חיפה את עירוני ק״ש במסגרת גביע הטוטו. מבחינת האדומים המשחק למעשה נערך לפרוטוקול לאחר שאיבדו סיכוי ממשי לעלות לשלב הבא. מנגד חניכיו של חיים סילבס השיגו 5 נקודות עד עתה. למעשה, טרם המשחק הבטיחו הכחולים את עלייתם לשלב הבא. על אף חשיבות המשחק שני המאמנים פתחו עם ההרכבים החזקים ביותר העומדים לרשותם.
צילום: יובל מרון.
קהלי הקבוצות העדיפו להישאר בבית והמשחק באיצטדיון בעכו נערך לעיניי כ-200 צופים בלבד. בדקה ה-18 חנן ממן הוביל מתפרצת טובה של הפועל, בסופו של דבר הקשר הותיר את בן בסט לבד מול השוער, החלוץ גלגל פנימה וקבע 1-0 להפועל חיפה. קשוע נפצע והוחלף בדקה ה-42. שאר המחצית לא התעלתה לרמה גבוהה ולא נרשמו מצבים מסוכנים לשתי הקבוצות.
חנן ממן - בישול. צילום: חגית אברהם.
האדומים שחורים לא נראו על המגרש במחצית השנייה ואילולא חוסר הדיוק מצד שחקני ק״ש שהחמיצו ללא הרף הקערה הייתה נהפכת על פיה. למרות הניצחון קלינגר לא יכול להיות מרוצה, הפועל נראתה אנמית, מיעטה להחזיק בכדור והסתגרה ברוב שלבי המשחק.

הפועל חיפה: ארנסטאס שטקוס, דור מלול(82, חיים מגרלשווילי), ניסו קפילוטו, גבריאל תמאש, אופק פישלר, שמואל שיימן, רוסלן ברסקי(70, סער פדידה), חנן ממן, מקסים פלקושצ'נקו(54, לירן סרדל), מאמון קשוע(42, ראדו גינסארי) ועדן בן בסט(85,הישאם כיוואן).

ניר קלינגר מאמן האדומים אמר בסיום: "ליבי עם השחקנים של שתי הקבוצות, תנאי מזג האוויר היו בלתי נסבלים וזה גרם לאי דיוק. אני רואה שיפור בקבוצה שלי בפרמטרים שהיו חסרים לנו כמו לחימה, נחישות ויציאה קדימה. משחק המעבר היה טוב וזה הדבר הבא בכדורגל, חבל שלא הבקענו את השני והשלישי. אני מקווה שנצרף השבוע 2 שחקנים, אחד מהם זה אלון תורג׳מן והשני זה קשר אחורי." עוד הוסיף המאמן: "היה צריך ״להמציא״ אנרגיות היום בעקבות המצב בטבלה. שלחתי ערעור בהקשר להרחקתי, אני תמיד מודה בטעויות שלי והפעם לא כך הדבר, הורחקתי על לא עוול בכפי. הצעירים זמנם יגיע, הם צריכים להיות סבלניים ואני בעד שיתוף צעירים אבל הבאנו שחקנים לחזק את הקבוצה והם יצטרכו לתת את הטון על המגרש ולספק תפוקה בהתאם, תחרות תמיד מוציאה מהשחקן הרבה יותר."
מעט הקהל שהגיע. צילום: יובל מרון.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.