עטר נשאר. בינתיים

מאת רובי לוי | אלירן עטר עדיין במכבי חיפה שמתעקשת, עטר צפוי להיות בסגל הירוקים למשחק הדרבי מול הפועל חיפה 

קרבות אגו מנעו את מעברו של אלירן עטר לפי שעה למכבי תל אביב. לפני כ-3 שבועות היו קולות בקרב אנשי מכבי חיפה שהסכימו לשחרר את עטר תמורת 800-900 אלף אירו למכבי תל אביב, אך כעת הירוקים מתבצרים בעמדתם לקבל על השחקן לפחות בסביבות ה-1.3-1.5 מ' אירו. במכבי תל אביב היו בטוחים שמכבי חיפה תתרצה בסופו של דבר ותשלח את השחקן תמורת הצעתם. אולי זה הלחץ של הקהל משני הצדדים, ואולי זה חוסר הרצון לצאת "פראיירים" שמשאיר כאמור לפי שעה את אלירן עטר במכבי חיפה. הערכות הן שבסופו של דבר שני הצדדים ירדו מעט מהעץ הגבוה שעליו טיפסו והשחקן יעבור בכל זאת לקריית שלום. מקורב למכבי ת"א אמר לחיפה ספורט: "רוצים את עטר אבל לא בכל מחיר, שוכחים שהוא בן 30".

בנושא הרכש למעט מאור בוזגלו שצפוי לחתום על חוזה ולהצטרף לירוקים במהלך הימים הקרובים, במכבי חיפה מתרכזים בהבאת בלם. ישנם מספר מעומדים, ומועמדים חדשים מוצעים לקבוצה כל העת.

ובתוך כך הירוקים יתארחו הערב במסגרת גביע הטוטו בסמי עופר אצל היריבה העירונית הפועל חיפה. כאשר אלירן עטר צפוי להיות בסגל של הירוקים. ברשתות החברתיות יש קולות בקרב הקהל הירוק לא לשרוק שריקות בוז או לקלל את השחקן אלא לכבדו. מי שצפוי לפתוח לראשונה אצל הירוקים הוא הברזילאי, קאיו אלאבס שרק בשבת ערך את הופעת הבכורה שלו כשנכנס כמחליף.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.