אזולאי חתם רשמית - מי יעזוב?

מאת רובי לוי | הקשר  שלומי אזולאי חתם באופן רשמי במכבי חיפה. מוחמד אבו פאני ואיתן וולבלום מועמדים לצאת להשאלה, יובל נעים רוצה את זנטי באשקלון. אזולאי: "היום אני סוגר מעגל" 

כאמור עכשיו זה רשמי, שלומי אזולאי חתם במכבי חיפה באופן רשמי, זאת לאחר שהגיע בטרייד עם אלירן עטר שעבר למכבי תל אביב. כעת במכבי חיפה יצטרכו לדלל את הסגל, שלושת השחקנים שמועמדים לצאת להשאלה הם צמד הקשרים הצעיר, מוחמד אבו פאני שמבוקש בהפועל עכו, איתן וולבלום המבוקש במספר קבוצות בליגה הלאומית ושון וייסמן שמועמד לחזור לקבוצתו בעונה החולפת מכבי נתניה. גם עמית זנטי אחרי שיפתור את המחלוקות (חתימה על חוזה חדש) מול המועדון צפוי לעבור למכבי רעננה שבחיפה ספורט לראשונה על מועמדותו, גם הפועל אשקלון מאוד מעוניינת בשחקן ומאמנה יובל נעים אישר זאת בפני חיפה ספורט.

שלומי אזולאי אמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "מגיל 12 אני במכבי חיפה. עברתי את כל הקבוצות במחלקה ותמיד חלמתי להגיע לבוגרים, זה גם היה החלום של אבא שלי יעקב  ז״ל. היום אני סוגר מעגל, בחזרה למקום שבו גדלתי. זה רגע מרגש עבורי לחזור ללבוש שוב ירוק. רציתי בזה ומעכשיו כל כולי נתון להצלחת המועדון. מחכה כבר לפגוש את הקהל האדיר בסמי עופר".

ובתוך כך, בלמה האיסלנדי של מכבי חיפה, הולמאר אוילפסון הושאל לקבוצת לבסקי סופיה הבולגרית ובכך פינה בסגל הירוקים מקום לזר נוסף, זר שישי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.