הפסד בבכורה לנשר

מאת יובל מרון | הכחולים רשמו הפסד במחזור הראשון לעונה, 2-0 לבני לוד, טיאר: "אני לא מתעסק בלסתום פיות"

כמועמדת בטוחה לירידה, התחילה אמש עירוני נשר את מסע ההישרדות שלה בליגה הלאומית, כאשר יצאה למשחק חוץ קשה נגד בני לוד. כאמור, לאחר קיץ מלא בתהפוכות ובתקציב דל, נבנה סגל הקבוצה בהתבסס על שחקנים צעירים ושחקנים מליגות נמוכות.

הפתיחה לא בישרה טובות, המקומיים זכו לפנדל כבר בדקה ה-6, אנאס דאבור ניגש אל הנקודה הלבנה והחמיץ.  בדקה ה-32 ויקטור מרעי, אקס הפועל תל אביב, ניצל ערבוביה ברחבה וכבש, 1-0 לבני לוד.

במחצית השנייה עירוני נשר השתלטה על המגרש, הרבה בזכות החילופים אותם ערך טיאר, בראשותו של וייר אשר השתלב בצורה טובה על כר הדשא ועזר לייצר מצבים, אך האורחים לא הצליחו לאזן את התוצאה. בדקה ה-89 אנאס דאבור סתם את הגולל, אקס הפועל חיפה כיפר על ההחמצה הראשונה ודייק מנקודת הפנדל, 2-0 לבני לוד.

מאמן הקבוצה צחי טיאר סיכם את המשחק ואמר: "התחלנו את המשחק רע מאוד, היינו נרפים, לא חילצנו כדורים והיינו בפאניקה במשחק ההגנה, מה שיצר פנדל ליריבה ושער יתרון. אחריי שלושים דק׳ השתלטנו על המשחק, יצרנו מצבים והיינו שווים גול או שניים. נתקן את הדברים הלא טובים לקראת ההמשך."

באשר להמשך ולעובדה שהקבוצה מועמדת לירידה הוסיף:
"אני לא מתעסק בלסתום פיות במשחק הכדורגל תמיד אנשים יביעו דעות ויגידו וזה בסדר. אני מתעסק באימון, 7 שחקנים הוחתמו בנשר עוד מהעונה הקודמת לפני שהגעתי. יש שחקנים טובים, צריך זמן לגבש את השיטה והסגנון שיתאימו לנו ולחזק את הקבוצה בעוד שלושה שחקנים בחלק הקדמי, אין ספק שאנחנו נשתפר בהמשך."

עירוני נשר עלתה בהרכב הבא: דניאל מכלוף, שמעון הרוש, שי מימון, דניאל טויזר, בר איבגי, אהוד מערבי, עמית אמזלג, נאור עבודי, טימור אביטן ודיוויד גומז.

במחזור הבא יחפשו התכולים ניצחון בכורה, במשחק שייערך ביום שישי הקרוב בשעה 16:30, תארח עירוני נשר את בית״ר ת״א רמלה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.