"מכבי ת"א לוחצת על בוזגלו"

מאת רובי לוי | במכבי חיפה ינסו לקדם היום את עסקת העברתו של עטר למכבי ת"א ובוזגלו שמחוזר מאוד על ידי מכבי ת"א, למדים הירוקים. דיווח בבלגיה, החלוץ טום דה סוטר מועמד לקבוצה 

הירוקים יקוו לסגור היום את סאגת חלון העברות. כאשר אלירן עטר צפוי לעבור למכבי תל אביב, ומאור בוזגלו יוכרז רשמית כשחקן מכבי חיפה. כאשר הסחבת בעניינו של אלירן עטר ברורה לכל, בעניין מאור בוזגלו עניין הסחבת לא ברורה, אביו יעקב סיפר בשבועות האחרונים שהכל כמעט סגור ונותרו פרטים אחרונים. לחיפה ספורט נודע כי אחת הסיבות לסחבת היא לחץ של מכבי תל אביב על השחקן להצטרף אלייה, גורם בכיר מאוד המקורב למאור בוזגלו אישר לחיפה ספורט את הידיעה ואמר "מכבי ת"א, לוחצת על בוזגלו", אבל כפי הנראה מעבר של אלירן עטר לצהובים ישלח את בוזגלו לירוקים.

בעניין אלירן עטר יש התקרבות משמעותית של שני הצדדים. הצהובים שיפרו במעט את ההצעה, ובאמצעות תיווכו של סוכנו של אלירן עטר ושחקן מכבי תל אביב, אבי נמני, סיפור העברתו של השחקן קרוב מאוד להיסגר. הלחץ של ג'ורדי קרוייף על הבעלים נשא בסופו של דבר פרי וגם הירוקים הסכימו להתפשר. כפי הנראה העסקה תכלול תשלום דמי העברה המעורכים ב-1 מ' דולר. אפשרות נוספת שעדיין על השולחן היא ששלומי אזולאי יעשה את הדרך ההפוכה למכבי חיפה.

גם חלוץ זר צפוי לנחות בחיפה, ובבלגיה מפורסם כי טום דה סוטר חלוצה של לוקרן הבלגית. דה סוטר בן ה-32 מתנשא לגובה 1.92. בעברו שיחק החלוץ בקלאב ברוז' ואנדרלכט, בעונה האחרונה במדי לוקרן הוא לא ממש שיחק יותר מידי וגם לא כבש. השחקן יצא מגבולות בלגיה פעם אחת במהלך הקריירה לגיחה קצרה בטורקיה במדי בורסאספור שם גם לא הרשים במיוחד. העונות המרשימות שלו היו בתקופת 12-14, במדי אנדרלכט וברוז' שם כבש מעל 10 שערים לעונה.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.