שחר: "לעטר יש צהבת"

מאת רובי לוי | מכבי חיפה תארח מחר לראשונה בסמי עופר העונה. קאיו לראשונה בסגל הירוקים. פרטי החוזה של אלירן עטר מול מכבי תל אביב מסוכמים. צפו בשחר אומר, לוירוס של עטר קוראים צהבת 

מכבי חיפה תארח מחר את עירוני קריית שמונה, למשחק הבכורה שלה בסמי עופר. מי שצפוי להיות לראשונה בסגל הירוקים ואף לקבל דקות משחק, הוא הברזילאי קאיו. עומר דמארי עדיין לא כשיר במאת האחוזים ויהיה מחוץ לסגל הירוקים. גם אלירן עטר (וירוס) מחוץ לסגל.
עם כל הכבוד למשחק גביע הטוטו, שיחת היום בחיפה היא אפשרות מעברו של אלירן עטר למכבי תל אביב. לחיפה ספורט נודע כי כמעט כל פרטי החוזה של אלירן עטר מול מכבי תל אביב מסוכמים בע"פ באמצעות גורם שלישי. עטר כאמור הודיע לראשי מכבי חיפה כי הוא חולה, השחקן גם לא צפוי להגיע לאצטדיון מחר על מנת לצפות בקבוצתו. 

כעת בעקבות העפלתה של מכבי תל אביב לשלב הבא של הליגה האירופאית, צפויים הצהובים להציע הצעה משופרת עבור אלירן עטר. הערכות הן שבסופו של דבר תמצא הנוסחה וההצעה שתשלח את עטר חזרה למכבי תל אביב. גם אפשרות של טרייד עומדת על הפרק אם כי הסיכויים לכך לא גבוהים כלל.

יעקב שחר התייחס מוקדם יותר היום באירוע למנויי היהלום של מכבי חיפה ושנשאל כיצד קוראים לוירוס שיש לאלירן עטר אמר שחר: "קוראים לו צהבת", צפו בדברים שאמר יעקב שחר היום:

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.