מסורת באדום:הפועל רובי קיימה ערב גאלה

מאת יובל מרון | הנהלת הקבוצה הוכיחה שוב את הרצינות והמקצועיות במועדון כאשר קיימה ערב גאלה בביתה של רחל שפירא

על המקצועיות אותה מציגה הנהלת הפועל רובי לא ניתן לערער, ולראייה קבוצת האוהדים האדומה הצליחה לשמור על כוכבי הקבוצה בעונה שעברה וצירפה שחקנים טובים ומשמעותיים בראשותו של עאהד עזאם, האדומים שחורים צפויים להוות פקטור משמעותי בצמרת זו השנה הרביעית ברציפות.
אמש, קיבלנו הוכחה נוספת ליכולותיו של המועדון עם קיום ערב גאלה מפואר בביתה של רחל שפירא. את הערב הנחה שדר רדיו חיפה יוסי פרץ ארי. התוכנית האמנותית כללה ארוחת ערב חגיגית, הצגת סרטונים בכיכובם של ילדי פרוייקט קידום דרך הרגליים, הרצאה של אוריאל דסקל בנושא קבוצות אוהדים, השקת החולצות החדשות לעונה הקרובה ועוד.

הגברת רחל שפירא נשאה דברים ואמרה: ״תודה לכל הנוכחים, אני מאוד מתרגשת שאנחנו ממשיכים במסורת ואני מאוד מקווה שהשנה נעפיל לליגה הלאומית בכוחות משותפים. שכולם ישחקו בשביל הסמל והאהבה כי כשמשחקים בשביל הלב זה יוצא בצורה הטובה ביותר. אני מאחלת שנמשיך בתרומה לקהילה, זה מהווה מרכיב חשוב בהפועל רובי ובדרך אותה מתווה המועדון.״
טל פרלמן הדובר חבר הועד המנהל הודה לנוכחים ואמר: "כיף גדול לראות כ״כ הרבה אנשים שחשוב להם לשמוע על העמותה שלנו. העמותה קמה במטרה אחת והיא להקים הפועל חיפה אחת חזקה ומאוחדת שמייצגת את כולם. הפועל רובי שפירא זה הפועל חיפה, אנחנו מייצגים משהו שאנחנו מאמינים בו. הפועל של האוהדים איננה סיסמא, בלי אוהדים אין קבוצה ולהפך. אנחנו פה כדי לחנך, מעורבות בחברה זה אחד הדברים החשובים עבור המועדון, לחנך נגד אלימות ולהטמיע ערכים בנוער."

גם טל פרידמן האוהד המפורסם של האדומים שחורים נכח באירוע והתייחס לקבוצתו האהודה: "הפועל חיפה לצערי זאת קומדיה לא מצחיקה, הפועל רובי זה בית עבורי. עשיתי בדיקת מאמץ והעלתי פוסט בצחוק בפייסבוק שאני מצטרף להפועל רובי ופאר שמילוביץ הפך את הבדיחה למציאות. שיחקתי 2 משחקים והוכחתי שזה לא המקצוע הנכון בשבילי. הרגע הכי מרגש עבורי בסיפור של הפועל רובי זה הילדים שמשחקים במועדון ואוהדים אותו, לא רואים את זה בקבוצות אחרות זה מעבר לחוג ואני בטוח שזה יצמח ויגדל."
הפרוייקט הערכי ביותר אותו מובילה הפועל רובי הוא ״קידום דרך הרגליים״, הוגה הרעיון איתמר אלי שיתף את העשייה בפרוייקט: "פרוייקט קידום דרך הרגליים מכיל כ400 ילדים, אנו מעניקים לילדים בנוסף לאימוני כדורגל ערכים ותגבורים במקצועות השונים, אנחנו מאוד מאמינים בדו קיום זה דבר חשוב בחברה בה אנו חיים וחשוב לנו לקדם את זה. אני למעשה מגשים חלום ומנסה להחזיר את הפועל חיפה לקהילה ואת הקהילה להפועל חיפה."

פאר שמילוביץ סיכם את האירוע ואמר: "הפוטנציאל של הפועל חיפה לא ממומש. יש לנו שחקנים נפלאים תוצרת מחלקת הבית של הפועל חיפה, אין לנו דרך להתקדם קדימה ללא העזרה של האוהדים והתרומות לעמותה, כל אחד והיכולת הכלכלית שלו כולם מתקבלים בברכה. אנחנו השנה נעלה לליגה הלאומית ונשחק באיצטדיון הנפלא בנשר."
הבוקר קיימה הקבוצה משחק אימון ראשון בו התארחה אצל מ.ס טירה וגברה עליה בתוצאה 2-0 מצמד שערים של דניאל ברק.

צילומים: דוברות הפועל רובי שפירא.

תגובה 1:

מופעל על ידי Blogger.