המטרה: מקומות 1-3

מאת רובי לוי | מאמן מכבי חיפה גיא לוזון הצהיר הערב במסיבת העיתונאים, המטרה של מכבי העונה, מקומות 1-3. הירוקים ערכו אימון עם סגל מלא, הבלם דוס סנטוס כשיר ויפתח. מי יפתח בחוד הירוק?

בשורות טובות למכבי חיפה לקראת הפועל עכו ביום א'. הירוקים התאמנו הערב לראשונה העונה בסגל מלא, כאשר אליסון דוס סנטוס שהיה בספק, ערך אימון מלא. הבלם כשיר וצפוי לפתוח בהרכב. כפי הנראה לוזון יעלה בהרכב שיכלול שני בלמים כאשר קינן ודוס סנטוס יהיו הבלמים. באופן כללי נדמה שהקו האחורי שיפתח די סגור כאשר מאבוקה ובן הרוש יפתחו כמגינים. גם מקומם של אלברמן וקוסטדינוב שמגיע אחרי צמד משחקים מוצלח במיוחד במדי הנבחרת הבולגרית, מובטחים בהרכב. "הכאב ראש" של לוזון הוא בכל הקשור לחלק ההתקפי, לאחר שבמשחקי האימון האחרונים גם קלאוס היווני, גם דמארי וגם רוקביצה הצטיינו וכבשו. אם לשפוט לפי דבריו של לוזון בסיום המשחק מול הפועל באר שבע, הרי שגם הברזילאי קאיו צפוי לפתוח בהרכב של הירוקים. גם מקומו של גילי ורמוט איננו מובטח בהרכב וכרגע נדמה כי:גילי ורמוט,  אופיר מזרחי, סינטיהאו סולליך, רוקביצה, קלאוס ודמארי מתחרים על שלושת המקומות הפנויים בהרכב.
צילום האתר הרשמי.
מוקדם יותר היום התייחס לוזון למשחק מול הפועל עכו ואמר: "המשחק מול עכו לא יהיה כמו זה מול באר שבע וזה ברור לנו, לצערי רק 14 שחקנים יכולים לשחק בכל משחק ואני צריך לבחור את השחקנים הטובים ביותר שיש לי בכל שבוע כדי לנצח. נצטרך למצוא פתרונות למשחק מול עכו ולדעת גם לייצר, אנחנו עובדים על זה".

המאמן התייחס גם למטרות הקבוצה העונה ואמר: "אצלנו ממליכים מלכים אחרי משחק אחד וגומרים שחקנים אחרי משחק או שניים. לא רציני לשפוט שחקנים אחרי שני משחקים, בינואר אתן את דעתי. המטרות שלנו הם מקום 1-3, אני מרוצה מאוד ממה שיש לי ושלם עם הסגל."


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.