אלישע לוי: "ההחלטה תתקבל מחר"

מאת יובל מרון | שוער מכבי חיפה עשוי לפתוח בהרכב הנבחרת, לוי : "כל שוער שיעמוד בשער יודע מה מוטל עליו"

האם סיפור הסינדרלה יימשך עבור עומרי גלזר? השוער הצעיר אשר עשה את צעדיו הראשונים במכבי חיפה רק בעונה שעברה, צפוי לקבל את אפודת השוער במשחק הנבחרת מול מקדוניה. גלזר בן ה-21 רשם 35 הופעות ליגה במדי הירוקים, את הופעת הבכורה ערך השוער הצעיר בגיל 18 בלבד במדיה של הפועל רעננה. כאמור, גלזר זומן גם למשחק נגד אלבניה אך לא שותף בהרכב. במידה ואכן יתממשו פני הדברים, מדובר בנסיקה מטאורית לשוער בגילו.
נציג חיפה ספורט יובל מרון, נכח במסיבת העיתונאים היום (שישי) ושאל את אלישע לוי על השוער: "יש לנו עוד יום אחד להתאמן, רק לאחר מכן אקבל החלטה בנוגע למי יפתח בשער, אני לא אלך לפרסם את זה. עבדנו כל השבוע, כל שוער שיעמוד יודע מה מוטל עליו. בפעם הקודמת אמרתי לשוערים 3 ימים קודם וזה לא שינה הרבה, ברמות האלה לא תמיד צריך לחשוף את ההרכב לפניי המשחק."
עוד הוסיף אלישע לוי במסיבת העיתונאים: "אין תירוצים, מכינוס לכינוס השחקנים אמורים להבין יותר את הנדרש מהם.זה לא תמיד בא לידי ביטוי בתוצאה כפי שקרה נגד אלבניה. אם אנחנו רוצים להיות בתמונת המקום ה-3, זה משחק שאנו צריכים לעבור אותו, נצטרך להיות יותר חדים וממוקדים ממה שהיינו נגד אלבניה. באופן כללי, יותר קל להרוס ולשבש מאשר לבנות. הקושי הוא לדעת למצוא את האיזון ולדעת ליזום ולשחק התקפי. אני לא מנמיך ציפיות, יש להם שחקנים כמו פאנדב, שחקנים טובים שמשחקים בליגות בכירות, מדובר בנבחרת שעשתה צרות להרבה נבחרות בכירות."
אקס מכבי חיפה התייחס גם לפרשת רפאלוב: "רפאלוב לא ביקש לצאת לבדיקות רפואיות, הוא עדכן אותי שיש לו הצעה ממכבי ת״א". באשר למטרות ציין: "מרגע תחילת הקמפיין ידענו שהסיכויים לעלות הם קשים מאוד, המטרות העיקריות הן לשחק כדורגל טוב ולייצר את אהדת הקהל גם ברגעים פחות טובים."

המאמן המקדוני התייחס לעניין השוער בנבחרת ישראל ואמר: "זאת החלטה של המאמן הישראלי מי יפתח אני לא מתעסק בזה, נגלה מחר."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.