עירוני נשר: נקודה

מאת יובל מרון | תיקו נוסף לעירוני נשר שאוגרת עוד נקודה, הפעם מול מכבי הרצליה. צחי טיאר: "הקו של היום יביא לנו ניצחונות"

לאחר הקאמבק ההירואי בשבוע שעבר, התארחו חניכיו של צחי טיאר אצל מכבי הרצליה, ויצאו עם נקודה נוספת, לאחר שסיימו את המשחק ב-0:0. המקומיים הגיעו למשחק כאשר באמתחתם אפס נקודות ושני הפסדים. בעקבות הפתיחה הרעה, מכבי הרצליה צירפה השבוע שלושה חיזוקים משמעותיים לחלק הקדמי, בדמותם של דניאל אביטל, איציק כהן ורן רול. נשר כאמור סיימו במחזור הקודם 2:2, מול בית"ר ת"א\רמלה, לאחר ששבו מפיגור 2:0. המשחק היום לא התעלה לרמה גבוה, זאת על אף מספר הזדמנויות לעירוני נשר במיוחד במחצית הראשונה.

מאמן הקבוצה צחי טיאר אמר בסיום המשחק לחיפה ספורט: "אנחנו בהתקדמות באופי שלנו ובעבודה הקבוצתית שלנו במגרש. אנחנו אחרי 7 שבועות של עבודה .הקו של היום יביא לנו ניצחונות."

על המשחק היום אמר טיאר: "משחק עם שליטה שלנו מלאה  בחצי הראשון לפחות בהחזקת הכדור . חצי שני פחות סבלניים אבל עם כמה מצבים מסוכנים ליד שער היריב. אנחנו עדיין לוקים במשחק המעבר המהיר שלנו להתקפה והסיומת מול השער. מצד שני סידרנו את משחק ההגנה ולראשונה העונה לא ספגנו."

עידו וייר שחקן הקבוצה אמר לחיפה ספורט: "היינו יותר טובים הגענו ליותר מצבים מחצית ראשונה לא ניצלנו אותם מחצית השנייה. המשחק נהיה כבר פינג פונג מתפרצות לשני הכיוונים, אבל עדיין היינו יותר מסוכנים."

עירוני נשר: מכלוף, טוויזר, מיימון, גלילי, הרוש, רוחנא, אמזלג, איבגי, עבודי, כנאנה, אביטן.
צילום: חגית אברהם.


תגובה 1:

  1. עוד פירשון כזה כמו של המאמן הזה ואבדנו חוסר במאמן כושר מורגש ורואים את זה במהלך המשחקים שאין כטשר לשחקנים כי אין משמן כושר

    השבמחק

מופעל על ידי Blogger.