לוזון: "יש הרבה שמחה לאיד נגדנו"

מאת רובי לוי | גיא לוזון במסיבת העיתונאים: "שמפסידים יש ביקורות, שמנצחים תשבוחות", דוס סנטוס צפוי לשוב להרכב, גרשון בסגל?

מכבי חיפה בהכנות להפועל רעננה, הבלם אליסון דוס סנטוס צפוי לשוב להרכב, יתכן שרמי גרשון יהיה בסגל לראשונה העונה. מי שעוד צפוי לשוב להרכב הירוקים הוא הקשר סנטיהאו סלליך. מאמן הקבוצה גיא לוזון דיבר היום במסיבת העיתונאים השבועית ואמר את הדברים הבאים:

על התחושות: "אנחנו לא אוהבים להפסיד, זה היה הפסד צורב אבל אסור לנו לתת לזה להשפיע עלינו, צריך להיות מרוכזים לקראת רעננה. אני לא עושה סיכומים אחרי שלושה מחזורים, נגד הפועל עכו לקינו בגישה. אין לי בכלל ספק שנהיה בצמרת. כול כולי מרוכז באיך להביא את הקבוצה הכי מוכנה למשחק הקרוב. שמפסידים תמיד האש תהיה למאמן. שמנצחים יש תשבוחות שמפסידים יש ביקורות".

על הסגל: "יש לנו סגל חזק וטוב, לצערי יש הרבה שמחה לאיד סביב הקבוצה הזו. אני בטוח בשחקנים ובקבוצה שלי, אין לי ספק בכלל נביא את התוצאות. אני לא יודע מה נאמר, לא אמרתי שהכנתי את הקבוצה לפי עכו, הכנתי את הקבוצה כפי שחשבתי לנכון. המשחק מול עכו לא מעיד על כל המשחקים שהיו עד עכשיו, גם נגד בני יהודה לא היינו אנמים.

על הקהל: "הקהל של מכבי חיפה בכלל לא מלחיץ, הלוואי על כל קבוצה קהל כזה שרק דוחף."

על הרוטציות: "כל ההחלטות יעשו רק על רקע מקצועי, הטובים ביותר יעלו לשחק. אין פה קושי, זה חלק מתפקידו של מאמן, להתמודד עם הסגל. זה לא משהו חדש לי או זר לי".

על מאור בוזגלו : "אני לא מעורה ולא מתעסק במו"מ".תגובה 1:

  1. אולי מישהוא יסביר לאין מאמן הזה שהרכב מנצח לא מחליפים

    השבמחק

מופעל על ידי Blogger.