נשר בצלילה - הפסד לעירוני

מאת רובי לוי | עירוני נשר רושמת הפסד שני ברציפות וממשיכה לצלול בטבלה. צחי טיאר: "נעשה שינויים במצבת השחקנים" 

עירוני נשר רושמת את הפסד נוסף, וממשיכה את היכולת הלא טובה לאחר הפסד נוסף השני ברציפות. הכחולים של נשר התארחו בעילוט והפסידו לאחי נצרת המקומית 2:0. נשר טרם רשמה ניצחון ראשון העונה ורק יכולת לא טובה ואי צבירת נקודות של מכבי הרצליה (עם נקודה אחת) משאירה את נשר מקום אחד מעל האחרון עם שתי נקודות.
צילום: חגית אברהם.
במשחק אמש (שישי) ספגו חניכיו של צחי טיאר פעמיים, שער בכל מחצית (מורד אבו ענזה ובכר עלאא) והפסידו כאמור 2:0. במחזור הבא תצא נשר למשחק חוץ נוסף מול העולה החדשה הפועל חדרה, תהיה זו אולי ההזדמנות של נשר והשיג את הניצחון הראשון, אם שחקני נשר חולמים על הישארות בליגה הרי שניצחון מול חדרה הוא בגדר חובה.

צחי טיאר מאמן עירוני נשר אמר לחיפה ספורט: "שיחקנו עם יריבה חזקה, למרות שהיינו שווים ברמת המשחק, הניסיון מנצח משחקים כאלה."

על השאלה, איך עוצרים את כדור השלג? אמר טיאר: "קיווינו לפתוח את העונה עם קצת יותר נקודות. גודל התקציב השנה, האיחור שלנו בהכנה לא עזרו לנו. אנחנו יוצאים לפגרה. בקרוב אשב עם ההנהלה, נעשה שינויים במצבת השחקנים ונתחזק במוגבלות התקציב שלנו. זאת כדי להיראות טוב יותר בהמשך".  

3 תגובות:

  1. ואני אומר לאדון צחי טייאר שאין לא יחסי אנוש בכלל והוא לא קשור למקצוע וחבל לי על שלומי ואמיל שהם אחלה אבל לא עשו מספיק תחקיר על המאמן שרב עם שחקנים צוות מקצועי ועם הסוכן שלו עידו קרן וכול המי ומי ומשאיר אדמה חרוכה איפה שהוא דורך בושה שהוא רב ומתערב למאמן כושר בגלל זה לשחקנים אין כוח או בגלל זה שמעון הרוש מותח שריר אחרי 4 משחקים ויש המון פציעות כמה תירוצים יכול להיות למאמן וכול פעם לגנוב דעת של אוהדים

    השבמחק
  2. התגובה הוסרה על ידי המשתמש שכתב אותה.

    השבמחק
  3. אפשר להושיב את המאמן ואת השוער באוטובוס ולהחזיר לירושלים.אכשו לא בעוד 2 או 3 מישחקים אכשו ומיד...

    השבמחק

מופעל על ידי Blogger.