מכבי חיפה סירבה לבן דוד לעזוב

מאת רובי לוי | מכבי פתח תקווה מהצד האחד תובעת את מכבי חיפה, ומצד שני מעוניינת בשני שחקני מכבי חיפה. בן דוד ביקש לצאת להשאלה להפועל עכו וסורב 

שי בן דוד שחקנה של מכבי חיפה, ביקש לצאת להשאלה בהפועל עכו, אך נענה בסירוב. המגן הבין שהפועל עכו רוצה אותו ופנה לראשי הקבוצה שסירבה לאפשר למגן לצאת להשאלה. הערכות הן שלאחר שיחרורו של סאן מנחם בן דוד הוא המחליף לאגף השמאלי של הגנת מכבי חיפה. גם הקשר איתן וולבלום קיבל אוקיי לחפש לעצמו קבוצה חדשה לעונה בקרובה. לשחקן יש הצעה מקבוצתו של אריק בנאדו - הפועל רמת גן מהליגה הלאומית, אך גם הפועל עכו מעוניינת בקשר. מכבי פתח תקווה מאוד רוצה לראות בסגל שלה את הקשר עמית זנטי, שטרם חתם על חוזה חדש במכבי חיפה והערכות הן שכל עוד הוא לא יחתום הוא לא יושאל לשום קבוצה. שחקן נוסף שקרוב למכבי פתח תקווה הוא המגן הצעיר רז מאיר.
שי בן דוד. צילום: האתר הרשמי.
ברחבי הרשת הביעו אוהדי הקבוצה פליאה על האפשרות שלא פחות משני שחקנים מעומדים לחזק את מכבי פתח תקווה, זאת לנוכח התביעה שהגישה מכבי פתח תקווה נגד מכבי חיפה. לפי גורמים יודעי דבר, מכבי פתח תקווה תובעת ודורשת 450 אלף דולר על השחקן אליסון דוס סנטוס שכזכור הגיע למכבי חיפה בהעברה חופשית. עוד דורשים בפתח תקווה 73,400 אלף יורו תשלום למחליפו של דוס סנטוס, 50 אלף יורו עמלת סוכן, 100 אלף יורו בגין נזק כלכלי ו-100 אלף עוגמת נפש.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.