רוסלן ברסקי: "זה בסדר לחגוג"

מאת יובל מרון | הפועל מאושרת לאחר ניצחון נוסף, שביעות רצון מהקהל האדום, יואב כץ: ״צריכים המשכיות״

אחת מהתופעות הנפוצות במחצית המשחק בכדורגל הישראלי, היא הפיכתו של יציע האוהדים ל״יציע עיתונאים״ מלא ביקורות ודעות לכאן או לכאן. אמש, במהלך מחצית המשחק, ״יציע העיתונאים״ האדום הרשה לעצמו לחייך ולהנות מהיכולת אותה מציגה קבוצתם. המנטרה החוזרת אותה מחדיר ניר קלינגר בשחקניו על הפיכתם ל״רעים״ באה לידי ביטוי על הדשא. על מנת לפרוץ את חוליית ההגנה המעובה אותה הציב יוסי אבוקסיס, הפועל לחצה את בני יהודה אל עבר שערה ו״נלחמה״ על כל כדור.

מצטיין המשחק וכובש השער הראשון, רוסלן ברסקי התייחס לניצחון החשוב ואמר: ״אנחנו מגיעים מוכנים לכל המשחק, הצוות המקצועי מכין אותנו לכל אורך השבוע בצורה יסודית לקראת המשחק וזה בא לידי ביטוי על המגרש. במשחק נגד בית״ר ירושלים מצפה לנו אופרה אחרת.״

בסיום המשחק, נשמעה ביקורת על החגיגות של שחקני הקבוצה עם אוהדיה, באשר לכך הוסיף ברסקי: ״זה בסדר לחגוג, הקהל רוצה להנות ולחגוג איתנו את רצף הניצחונות.״

לכל אורך הקיץ, בעלי הקבוצה יואב כץ האמין ביכולותיו של ניר קלינגר בתור מאמן הקבוצה, כאמור, אשתקד אייש קלינגר את תפקיד המנהל המקצועי ולאחר לבטים רבים בחר לעמוד על הקווים בעונה הקרובה. אמש, עמד מאמן הפועל בפניי אתגר טקטי קשה מאוד, יוסי אבוקסיס נחשב לאחד מהמאמנים הטובים והמבטיחים בליגה. אבוקסיס הודה במסיבת העיתונאים שתוצאת המשחק שיקפה את ההתרחשויות על כר הדשא וכי קלינגר ראוי למחמאות.

יואב כץ התייחס גם הוא לניצחון ואמר לאתר חיפה ספורט: ״חשוב שנייצר המשכיות, יש לנו קבוצה טובה וצריך להמשיך באותה יכולת.״

למעט הניצחון, קיימת שביעות רצון במועדון באשר להיענות הקהל האדום, כ-3900 אוהדים נכחו באיצטדיון אתמול ועודדו לכל אורך המשחק. גם לאחר שריקת הסיום מרבית אוהדי הקבוצה נשארו ביציעים על מנת לחגוג עם השחקנים את הניצחון.

בנוסף, בקבוצה מודעים לחשיבות הקהל במשחק החוץ הקשה נגד בית״ר ירושלים, בעקבות רצף הניצחונות והיכולת אותה מגלה הפועל, במועדון מקווים כי לפחות 1000 אדומים ילוו את הקבוצה לאיצטדיון טדי.
צילום: חגית אברהם.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.