הפועל ׳רובי שפירא׳: להיות או לחדול

מאת יובל מרון | דריכות במועדון לקראת המפגש מול איכסל, אור שלזינגר: ״מתנצל שאיכזבנו את הקהל״, טרם התקבלה הבחנה לפציעתו של דניאל ברק

ניכר כי הפסד הבכורה להפועל הרצליה בשבוע החולף זעזע מעט את קבוצת האוהדים. במועדון יודעים שהפסד נוסף נגד הפועל איכסל במחזור הקרוב, עלול להוביל לרצף הפסדים ומומנטום שלילי שלאחריו יהיה קשה להפוך את הקערה על פיה. מנגד, כאשר בוחנים את סגלי הקבוצות, מסתמן יתרון איכותי לאדומים שחורים, אותו בניגוד למשחקים מפתיחת העונה, ייצטרכו לבטא חניכיו של עודד קוטר על כר הדשא.

כאמור, ההפסד מול הפועל הרצליה היווה סטירת לחי עבור הקבוצה, את התחושות היטיב לתאר קפטן הקבוצה אור שלזינגר בפוסט בפייסבוק, בו כתב: ״קהל יקר, בשם השחקנים אני מתנצל על כך שאכזבנו את כל הקהל הגדול והמדהים הזה, מי שהגיע אמש לאצטדיון בהרצליה ומי שעקב בבית, ראה אותנו דקות רבות במשחק רודפים ולא שולטים במשחק.
אנו בפתחה של שנה חדשה ואין זמן טוב יותר לחשבון נפש, הפקת לקחים ותיקון מה שצריך על מנת שנראה טוב יותר בהמשך הדרך. יש לנו צוות מקצועי הכי טוב שאפשר לבקש, הנהלה מדהימה שנותנת שקט ושחקנים שלמרות שאתמול דקות רבות זה לא היה נראה ככה הם מאוד מאוד רוצים להצליח ומוכנים לתת מעצמם הכל.  בעוד פחות משבוע נעלה למשחק ביתי חשוב מאוד נגד איכסל ואנו השחקנים צריכים אותכם איתנו! בואו בהמוניכם, אתם הקהל הכי טוב ששחקן כדורגל יכול לבקש! אני מבטיח שמחכה לכם משחק שונה מאמש, נעשה הכל לנצח ולהשאיר את הנקודות בבית ולא משנה מי ישחק או לא.״

״צריכים אתכם איתנו״ (חגית אברהם)

על אף אי הנוחות המסויימת בעצם קיומו של המשחק באמצע השבוע, שחקני והנהלת הקבוצה יצאו בקול קורא לקהל האדום אשר מוכיח את עוצמתו שבוע אחר שבוע בתמיכתו. כרגע, ההערכה הקיימת היא כי לפחות 1000 אוהדים יגיעו לעודד את השחקנים במשחק הקשה. זכר לפציעתו במשחק בהרצליה, אחד משחקניה הבולטים של הפועל רובי, דניאל ברק, ייעדר מקרב הצמרת, מחר תתברר באופן ודאי חומרת פציעתו של הקשר.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.