בן בסט: "כיף להילחם בצמרת"

מאת יובל מרון | 3:3 והרבה שמחה בצד האדום על התוצאה והנקודה היקרה. קלינגר: "אם נמשיך כך נגיע להישגים"

כאמור הרבה שמחה בצד האדום הערב, לאחר השיוויון שהושג בדקה ה-90. הפועל חיפה שומרת על מאזן נקי מהפסדים לאחר שעברה משוכות לא פשוטות. עדן בסט הצטיין עם שלושה שערים.

ניר קלינגר מאמן הפועל חיפה אמר בסיום: "לא חילצנו נקודה, הייתי מאוד מאוכזב אם היינו יוצאים בידיים ריקות. היו לנו מספיק הזדמנויות גם ב3-2 לחזור למשחק, אני חושב שהחגיגות מוצדקות. גם בית״ר שיחקה התקפה טוב מאוד, ההגנה של שתי הקבוצות הייתה פחות טובה היום. אנחנו צריכים להמשיך ולשחק אותו דבר, אמרתי גם לפניי המשחק שאם נמשיך כך נגיע להישגים, אני חושב שעמדנו עם בית"ר שווה בשווה בכלי ההתקפה, מגיע קרדיט גדול לשחקנים על זה שהם לא נשברו. אני גאה בהם על האופי וזה אפילו חשוב יותר מהנקודה אותה השגנו."
צילום: יובל מרון.
עדן בן בסט כובש השלושער אמר בסיום: "חיכיתי לבעוט בשנייה האחרונה, זאת הייתה החלטה של הרגע האחרון בעקבות החלל הריק, יצא מושלם. כל עוד אני משחק 90 דקות כל משחק ואני מקבל תמיכה ואהבה אני מרוצה ואני עובד קשה ונותן את כל כולי כל משחק. הייתה פה אווירה של משחק צמרת וכיף לשחק בטדי, מגיעה מילה טובה לקהל שלנו שהגיע לתמוך, הלוואי שזה לא ייגמר, זה כיף להילחם בצמרת. נתקן את הרגעים הפחות טובים. אם לא נעבוד וניתן מעצמנו את האסקטרות לא יהיה לנו מה למכור."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.