וולבלום הושאל להפועל ר"ג

מאת רובי לוי | איתן וולבלום קשרה של מכבי חיפה הושאל באופן רשמי להפועל רמת גן. וולבלום: "מקווה לחזור טוב יותר" 

כפי שפרסמנו לראשונה אמש. איתן וולבלום קשרה הצעיר של מכבי חיפה, חתם הערב רשמית על חוזה השאלה לעונה אחת בהפועל רמת גן. וולבלום יחבור לחבר נוסף מסגל הירוק שחתם שם אמש, מוחמד אבו פאני. את הפועל רמת גן כזכור מאמן עוד אקס ואגדה ירוקה, אריק בנאדו. בנאדו הבטיח לראשי מכבי חיפה כי גם וולבלום וגם אבו פאני יהיו שחקני מפתח בקבוצה.

וולבלום התלבט עוד אמש בין הפועל פתח תקווה להפועל רמת גן, זה לאחר שהפועל כפר סבא ירדה מהשחקן. לשני השחקנים הייתה אפשרות למצוא קבוצה בליגת העל, אך להנהלת מכבי חיפה היה חשוב שהשניים ישחקו וכמה שיותר.

הקשר איתן וולבלום הגיב לראשונה על החתימה בהפועל רמת גן ואמר לחיפה ספורט: "אני שמח על השאלה להפועל רמת גן. אני מאחל המון הצלחה למכבי חיפה ומקווה שאחזור ‏טוב יותר ומנוסה יותר כרגע ‏כל כולי ברמת גן ומטרותיה."

מוקדם יותר היום התראיין הקשר מוחמד אבו פאני לחיפה ספורט ואמר: "אני שמח שהצלחתי לעבור להפועל רמת גן ששם אני יכול להתקדם, להשתפר ולעזור למועדון הזה לעלות ליגה. ככה אני אהיה יותר מוכן כדי להגיע ולשחק במכבי חיפה שזה המועדון הגדול בארץ עם הקהל הכי גדול בארץ ולעזור למכבי להגיע לרמות הכי גבוהות."

על שיתוף הפעולה עם אריק בנאדו ואיתן וולבלום אמר הקשר: "אני חושב שזה יעזור לי מאוד. אריק מאמן גדול והוא יכול לעזור לי ברמה האישית להתפתח. גם שאני משחק עם שחקנים שאני מכיר אני חושב שזה ישפר אותנו ויקדם אותנו לרמה שאליה אנחנו שייכים, לרמה הגבוהה."
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.