"הגעתו של ורמוט לא ריאלית"

מאת יובל מרון | בעלי קבוצת הפועל חיפה מכחיש את השמועות על מעבר אפשרי של הקשר, עדן בן בסט בספק למשחק נגד קריית שמונה, זימון בכורה למאמון קשוע

לאחר הדחתו של גילי ורמוט מסגל מכבי חיפה במשחק נגד מכבי ת״א החלו ספקולציות בנוגע לחזרתו של הקשר המחונן למדים האדומים שחורים. לפי שעה, מסתמן כי מדובר בספקולציות ופנטזיות בלבד. בעלי הפועל חיפה יואב כץ התייחס לסוגיה ואמר לאתר חיפה ספורט: "אופציית רכישתו של גילי ורמוט והגעתו להפועל אינה ריאלית." במועדון מודעים לחוסר העומק בסגל הקיים ובמידה והפועל תמשיך להתמודד בצמרת עד חידושו של חלון ההעברות בינואר, הקבוצה תתחזק במספר שחקנים על מנת להוות פקטור משמעותי לאורך זמן. בנוסף, המחוזר העיקרי ושחקנה של מכבי ת״א דור פרץ, אינו זוכה לדקות משחק רבות במדי הצהובים ולא מן הנמנע כי על אף חתימתו על חוזה חדש בקריית שלום, יחזור פרץ לקדנציה נוספת במדים האדומים.
לא ריאלי. צילום: חגית אברהם.
מלך השערים של הפועל חיפה, עדן בן בסט טרם התאושש מפציעתו והוא נמצא בספק למשחק הצמרת נגד עירוני קריית שמונה. בקבוצה עושים את מיטב המאמצים על מנת להכשיר את החלוץ אשר משמש שחקן מפתח בחלק הקדמי עד עתה. חלוץ הפועל מאמון קשוע, זכה לזימון בכורה לנבחרת הצעירה תחת הדרכתו של מארקו בלבול. קשוע בן ה-20 שותף במשחקיה האחרונים של הקבוצה והוא צפוי להוות חלק משמעותי ברוטציה העתידית.
צילום: חגית אברהם.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.