בוזורגי: "הייתה הצגה"

מאת רובי לוי | הפועל רובי שפירא הביסה אמש את הפועל איכסל במשחק העונה הראשון. אלון בוזורגי חלוץ הקבוצה: "השמיים הם הגבול". צפו בתמונות שנתפסו בעדשת המצלמה של צלמת האתר חגית אברהם

שמחה גדולה במחנה הפועל רובי שפירא לאחר הניצחון הגדול 4:1 אמש על הפועל איכסל. הפועל איכסל שנלחמה גם בעונה שעברה עם הפועל רובי על העלייה, ביצעה רכש מרשים ולכן הניצחון הזה מעודד מאוד את חניכיו של עודד קוטר. אחד השחקנים שהגיעו על מנת לחזק את הסגל של איכסל הוא עומר בוארון חלוצה של הפועל רובי בעונה שעברה, שזכה לקבל זר פרחים מהנהלת ואוהדי הקבוצה.

הרכש שהגיע על תקן מחליפו של בוארון ועד כה מרשים, אלון בוזורגי התראיין לאתר חיפה ספורט וסיפר על תחושותיו: "אני מאוד גאה בחברים שלי על ההופעה שלנו, היינו עם נחישות ואמונה. שיחקנו כדורגל ובאמת הייתה הצגה נפלאה. היה משחק מצוין שלנו, עמדנו מצוין, עודד הכין אותנו כל השבוע לקראת מה אנחנו באים וזה בדיוק מה שקרה, ביצענו את זה כמעט מושלם. אבל אני מציע שנרד לקרקע זה סה"כ מחזור רביעי ויש עוד הרבה עבודה לפנינו. ב"ה יחזרו לנו הפצועים שמאוד חסרים לנו. אני מאוד מאמין במה שיש בקבוצה הזו, יחד עם עבודה משותפת ואמונה השמיים הם הגבול. אני מאחל שנה טובה לכולם."
צילומים: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.