מכבי חיפה: קלאוס ודוס סנטוס יפתחו

מאת רובי לוי | לקראת הפועל רעננה, דוס סנטוס ישוב להרכב, קלאוס ימשיך לקבל קרדיט בחוד. רמי גרשון מחוץ לסגל. אזולאי יפתח בהרכב? אופיר מזרחי שב לסגל, עוואד מחוץ לסגל 

מכבי חיפה בהכנות אחרונות לקראת המשחק החשוב מול הפועל רעננה. גיא לוזון מבין שהמשחק מחר יכול להכריע את גורלו ואף את גורל העונה של מכבי חיפה, שכן 3 נקודות מתוך 12 אפשרויות סביר להניח שלא יעברו בשתיקה, לא אצל הקהל הירוק וכמובן לא אצל דרג מקבלי ההחלטות.

רמי גרשון הכשיר, לא יהיה בסגל והמטרה של מכבי חיפה להביא את הבלם מה שיותר מוכן למשחק במחזור החמישי מול מכבי ת"א. מי שיפתח לצדו של דקל קינן בהגנת הירוקים יהיה הברזילאי אליסון דוס סנטוס. לוזון צפוי לעשות לא מעט שינויים בהרכב, כרגע נדמה כי סלליך ישוב להרכב, החלוץ היווני קלאוס ימשיך לקבל את האשראי בחוד ויפתח. גם שלומי אזולאי מועמד להרכב כאשר הקרב על מקום בהרכב הוא בנו לבין ורמוט ורועי קהת שישוב לסגל הירוקים ויתכן כי יפתח בהרכב.
צילום: האתר הרשמי.
ההרכב המשוער: עמרי גלזר; ארנסט מאבוקה, דקל קינן, אליסון דוס סנטוס, עמרי בן הרוש; גל אלברמן, גיורגי קוסטדינוב (רועי קהת), שלומי אזולאי (ורמוט); סינטיהאו סלליך, קאיו, סטפאנוס אתנסאידיס.

הסגל המלא: עמרי גלזר, אוהד לויטה, ארנסט מאבוקה, דקל קינן, אליסון דוס סנטטוס, עמרי בן הרוש, גל אלברמן, שלומי אזולאי, רועי קהת, קאיו, עומר דמארי, גילי ורמוט, שי בן דוד, קלאוס, סנטיהו סולליך, ניקיטה רוקאביצה, גיאורגי קוסטדניוב, אופיר מזרחי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.