דור מלול: ״אנחנו שווים גול בכל משחק״

מאת יובל מרון | בראיון לערוץ Fansee אמר המגן: ״לכולנו יש מטרה משותפת״, באשר למשחק אמש: ״היו לנו מספיק הזדמנויות להכריע את המשחק״, הראיון המלא בכתבה שלפניכם

למעט מקרים בודדים, אחת המניות הבטוחות בהרכבה של הפועל בשנים האחרונות הוא מגנה הימני דור מלול. לאחר המשחק בשבוע שעבר נגד בית״ר ירושלים בטדי ספג אקס מכבי תל אביב ביקורות על היכולת אותה גילה. אמש, מלול הזכיר מדוע הוא זוכה לקרדיט בהרכב האדומים כאשר התמודד היטב עם כוכבה של הפועל באר שבע, טוני נוואקמה ותמך רבות בהתקפות קבוצתו. בראיון מספר מלול על התחושות לאחר המשחק ועל העונה הנהדרת אותה מציגה הפועל עד עתה.

תקופה אדירה בהפועל חיפה.
"אכן תקופה טובה, אנחנו מרגישים טוב ביחד כל השחקנים. אני באופן אישי יכול להגיד שאנחנו אולי הכי מאוחדים שהיינו אי בפעם בשנים האחרונות"

הניצחונות הם אלו שגרמו לכם להתאחד?
"עוד לפני, עברנו מחנה אימונים טוב יחד והתגבשנו. כולנו באותו ראש עם אותה מטרה, אין פרצופים ואין את כל הדברים מסביב שמפריעים. אנחנו מאוד מבסוטים וכמובן שהתוצאות גם בהתאם".

עושה רושם שמול הפועל ב"ש יש הרגשת החמצה שלא ניצחתם.
"אפשר להגיד שהיו לנו הזדמנויות במחצית השנייה להכריע את המשחק אבל אם נסתכל גם על המחצית הראשונה היינו גם פחות טובים ונכנסנו לפיגור, אז לא אגיד שאנחנו כל כך שמחים ומאושרים מהתיקו אבל אנחנו לא חזירים בעניין הזה"

שחקני הפועל חוגגים עם הקהל. צילום: חגית אברהם 
השדרוג במערך ההגנה?
"בסך הכל חוץ מהמשחק מול בית"ר כל המשחקים היו בסדר גמור מבחינת ההגנה, מול ביתר גם לי היה באופן אישי משחק פחות טוב וקיבלנו שלושה שערים מה שלא מאפיין אותנו מתחילת העונה וגם מזה אנחנו לומדים. למדנו מהכל ראינו וידאו על כל השערים והסקנו  את המסקנות למשחקים הבאים, אני שמח שמול ב"ש זה כבר היה נראה הרבה יותר טוב. אנחנו קבוצה התקפית מאוד טובה, שווים גול בכל משחק. אם נהיה חזקים בהגנה ונספוג כמה שפחות אז מצבנו יהיה טוב".

טוני נוואקמה – היה באמת אתגר?
"זו לא פעם ראשונה שאני משחק מולו ואף פעם לא היה לו קל נגדי. אם אני מצליח להקשות עליו מה טוב, תמיד המפגשים בינינו היו קשים. כל מפגש עם כל כנף הוא לא פשוט אני מעדיף שתמיד כנפיים שלי ירדפו אחריי ולא אני אחריהם".

אומרים על הפועל חיפה לאורך השנים שגם כשהיא פותחת טוב משהו מסתבך ומתחילה התדרדרות.
"אני לא מבין למה גם כשטוב מסתכלים על מה לא טוב, אנחנו לא מסתכלים על שנים אחרונות אלא על מה שיש כרגע ואנחנו בסוג של תהליך והוא חיובי וטוב. אנחנו נהנים מהדרך, נהנים לעבוד קשה. אנחנו קבוצה שצריכה לעבוד קשה כדי להביא נקודות, יש בנו איכויות אבל יש עוד הרבה קבוצות איכותיות בליגה, אנחנו נהנים לרוץ הרבה כל משחק ולעבוד קשה וכשאתה עובד קשה גם מגיעות תוצאות אז אתה נהנה יותר".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.