"ויתרתי על הרבה כסף להגיע למכבי"

מאת רובי לוי | עכשיו זה רשמי ומוחלט, מאור בוזגלו שחקן מכבי חיפה. מאור בוזגלו: "מכבי חיפה זה הגאווה בחולצה". לוזון: "אנחנו בדרך למצוא את ההרכב הקבוע לרוץ איתו" 

לאחר צפייה כה רבה, אוהדי מכבי חיפה מקבלים היום באופן רשמי את מאור בוזגלו כשחקן מכבי חיפה. כבר באמצע העונה החולפת לאחר שבוזגלו ידע שהוא לא ממשיך בבאר שבע, החלו השיחות בין מכבי חיפה לשחקן ואביו יעקב בוזגלו ולאחר מו"מ עיקש וארוך, היום כאמור מודיעה מכבי חיפה על החתמת השחקן באופן רשמי. בוזגלו חתם בקבוצה ל-3 שנים. כאמור היום הוצג השחקן במסיבת עיתונאים חגיגית שנערכה.
מאור בוזגלו אמר במסיבת העיתונאים: "אני רואה פה הרבה פרצופים מוכרים, אני מתרגש להגיע למקום הטבעי שלי. חונכתי במכבי קיבלתי את הערכים כאן, האתגר הגדול. הדנא שלי הוא מכבי חיפה, מכבי חיפה זה התשוקה, הרצון והגאווה בחולצה. אין ספק שיש על מה לעבוד כדי להשתפר. יש לנו חדר הלבשה שמח, אני מסתכל על זה כמרתון עברו רק 4 משחקים. זה רק תחילת הדרך, יש את כל התנאים להצליח ואין סיבה שזה לא יקרה, קודם כל צריך לרצות את זה ואז לעבוד קשה כדי להשיג את זה."

עוד הוסיף בוזגלו: "דברים לוקחים זמן, אני לא עושה השוואה לבאר שבע, יש שם שחקנים שהיינו הרבה זמן יחד. אני חושב שיש במכבי חיפה שחקנים טובים, מנטלית צריך לעשות סוויץ' כדי לעמוד במטרות אין לנו יותר מידי זמן. כרגע אין לי מה לעשות חוץ מלעשות טוב בחדר ההלבשה וברגע שאחזור למגרש אני יודע שאין לי יותר מידי ימי חסד. אני מקווה שהשיקום ימשך ככה. מאוד רציתי להגיע למכבי זה מה שעניין אותי, ראיתי את הרצון של המועדון, אני רוצה להיות טוב ולחזור להיות מי שאני, אני לא מסתכל על החלום האירופאי, מכבי חיפה זה מועדון גדול. בכל דבר בקטע במקצועי אני מדבר ומתייעץ עם אבא, גם הוא היה בתחושה שאני צריך לחזור הביתה, רציתי להיות פה. קיבלתי הצעות, אני לא פה בשביל הכסף, וויתרי על הרבה כסף כדי להישאר פה."
מנכ"ל הקבוצה אסף  בן דוב התייחס להחתמת בוזגלו ואמר: "אנחנו נרגשים לא פחות ממאור, אני שמחים על ההחתמה של מאור ל-3 שנים הקרובות. מאור הוא מהשחקנים המובילים בכדורגל הישראלי, אנחנו שמחים ששמענו ממאור שאמר מהרגע הראשון שמכבי חיפה זה המקום הטיבעי שלו. בשבועיים שלושה האחרונים הוא חלק מהמשפחה, אני שמח לגלות מנהיג שאיכפת לו ממה שקורהבמועדון. אנחנו מודעים לפציעה שלו, במשך הזמן הקצר שאני בכדורגל, נתקלתי במעט כדורגלנים שמתייחסים כמו שמאור מתייחס ועובד כדי לחזור למגרשים, נעשה את זה בצורה הנכונה ואני משוכנע שמאור יתרום את חלקו."

גם מאמן הקבוצה גיא לוזון התייחס לחתימה ואמר: "אני שמח שמאור הצטרף אלינו, אין לי ספק שמאור יהיה מאוד משמעותי בקבוצה הזאת וזה מה שאנחנו מייעדים לו. לא נלחיץ ולא נמהר, ניתן לו זמן לשיקום כמה שצריך כמו שעשינו עם רמי גרשון."

לוזון התייחס גם להמשך הדרך: "היו לנו גם קטעים טובים בחמישה המחזורים שחלפו, תפקידי זה להחזיר את העגלה למסלול, והכי חשוב להפגין יציבות תוך כדי משחק. אנחנו בדרך למצוא את ההרכב הקבוע, ברגע שנרוץ עם הרכב נראה יותר טוב. כל ביקורת על המשחק האחרון מוצדקת."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.