הפועל חיפה: סבלניים

מאת יובל מרון | ניר קלינגר ממתין לדור פרץ, גורם בקבוצה: ״אין חדש בנושא״, אוהדי הקבוצה מציגים קמפיין חדש, ספואן זועבי שוחרר

כיממה לסגירת מועד חלון ההעברות, הפועל ממשיכה להמתין לקשר מכבי ת״א דור פרץ. לפי שעה, בעקבות התמהמהותה של מכבי ת״א באשר לרכישת קשר נוסף, מסתמן כי הקשר המוכשר לא ילבש את המדים האדומים בעונה הקרובה. גורם בקבוצה אמר לאתר חיפה ספורט בנושא : "כרגע אין שינוי במצב רכישתו של דור פרץ." בנוסף, מנסה הפועל לבצע מחטף ברגע האחרון ולצרף קשר לסגל. אותו גורם התייחס לכך והוסיף: "אנו מנסים ומתאמצים לעבות את הסגל, יש להיעזר בסבלנות."

בפן המקצועי, לאחר הפגרה הקצרה, ניר קלינגר וחניכיו החלו בהכנות לקראת המשחק החשוב בשבת נגד בני יהודה.במועדון מודעים ליכולתם לייצר פתיחת עונה חלומית עבורם, ע"י יצירת שלושה ניצחונות רצופים. בהתאם לזאת, לאחר הצלחתו של קמפיין "1000 אוהדים במושבה" אשר הניב 620 אוהדים אדומים, אוהדי הקבוצה מובילים את קמפיין "5000 אדומים בסמי עופר". מטרתו של הקמפיין היא לייצר אווירה אדומה ותומכת בשחקנים.

הקשר ספואן זועבי אשר התאמן עם הקבוצה בשבועות האחרונים במטרה להרשים את קלינגר, שוחרר. בניגוד לכך, הבלם עודד גביש ממשיך להתאמן עם הקבוצה ולא מן הנמנע שאקס הפועל ב״ש יצורף לסגל.
קמפיין ה-5000.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.