מכבי חיפה: ניצחון לנוער בבכורה

מאת אבירן אסולין | 3-0 למכבי "שמואל" על הפועל אשקלון במחזור הפתיחה של ליגת העל לנוער. ים כהן, סהר דבח ודניאל מור יוסף סידרו ניצחון קל לאלופת המדינה 

קבוצת הנוער של מכבי חיפה, החלה אמש (שבת) את העונה החדשה במשחק בית במגרש באבירן מול הפועל אשקלון. המשחק כצפוי נפתח בשליטה מלאה של הירוקים, ואת המצב הראשון קיבלנו בדקה ה-19: אלון דרעי ניסה את כוחו מחוץ לרחבה אבל הכדור שלו עלה גבוה מעל השער. בדקה ה-39, יתרון ירוק באבירן: ים כהן, הבולט בשחקני מכבי, הגביהה כדור קרן היישר לראשו של סהר דבח והאחרון נגח חזק ומדויק לרשת, 1-0 מכבי חיפה. דקה עוברת, שוב ים כהן במרכז העניינים, אבל הכדור שלו חמק ליד העמוד.

המחצית השנייה נפתחה באותה מתכונת שבה התנהלה המחצית הראשונה: חיפה תקפה, אשקלון התגוננה. גיא דהן העביר כדור רוחב חכם שמצא את גיל חדד שבעט ונבלם לקרן. בדקה ה-61: עוד ניסיון של חדד הפעלתן שירה כדור אדיר שעשה דרכו לחיבורים, אבל השוער האורח התעופף ומנע שער בטוח. דקה 80: מאור לוי הכניס כדור עומק מצוין לדניאל מור יוסף שנכנס 10 דקות קודם, והוכשל על ידי השוער של אשקלון. השופט גיא ברגר לא היסס והצביע על הנקודה הלבנה. ים כהן ניגש לבעוט, שלח את הכדור לפינה הימנית ורץ לחגוג עם המשפחה ביציע. 2-0 ירוק. בדקה ה-89: ממש לפני שריקת הסיום, טעות קשה בהגנת הדרומיים מאשקלון השאירה את מור יוסף המחליף לבד מול השער, זה לא התבלבל וקבע את תוצאת המשחק, 3-0 למכבי חיפה, שהתחילה את העונה עם ניצחון בדרך להגנה על התואר.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.