"מכבי זה המועדון הכי גדול בארץ"

מאת רובי לוי | הקשר הצעיר מוחמד אבו פאני שיצא לעונת השאלה, מתייחס למעברו. קלאוס יפתח בהרכב של לוזון? שביעות רצון מהישגיו של קוסטדינוב בנבחרת הבולגרית 

במכבי חיפה מתכוננים למשחק הליגה הקרוב מול הפועל עכו. סיכוי גדול כי החלוץ היווני קלאוס אתנתאידיס, יפתח בהרכב הקבוצה, לאחר שהוא מפגין יכולת גבוה באימוני הקבוצה. הירוקים גם שבעי רצון מההופעות של הקשר הבולגרי גיורגי קוסטדינוב שכבש שני שערים בצמד משחקי הנבחרת הבולגרית.
צילום: האתר הרשמי.
אמש פרסמנו כי הקשר הצעיר מוחמד אבו פאני, יצא לעונת השאלה בהפועל רמת גן. גם איתן וולבלום סיכם בקבוצה של בנאדו וצפוי לחתום שם היום. וולבלום היה מועמד גם להפועל כפר סבא, אבל לפי שעה היא ירדה מהפרק, גם הפועל פ"ת רוצה את הקשר אבל כאמור הוא צפוי לחתום בהפועל רמת גן שם כבר סיכם.

הקשר מוחמד אבו פאני התייחס למעברו ואמר לחיפה ספורט: "אני שמח שהצלחתי לעבור להפועל רמת גן ששם אני יכול להתקדם, להשתפר ולעזור למועדון הזה לעלות ליגה. ככה אני אהיה יותר מוכן כדי להגיע ולשחק במכבי חיפה שזה המועדון הגדול בארץ עם הקהל הכי גדול בארץ ולעזור למכבי להגיע לרמות הכי גבוהות."

על שיתוף הפעולה עם אריק בנאדו ואולי גם איתן וולבלום אמר הקשר: "אני חושב שזה יעזור לי מאוד. אריק מאמן גדול והוא יכול לעזור לי ברמה האישית להתפתח. גם שאני משחק עם שחקנים שאני מכיר אני חושב שזה ישפר אותנו ויקדם אותנו לרמה שאליה אנחנו שייכים, לרמה הגבוהה."
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.