הפועל יוצאת לקרב הצפון

מאת יובל מרון | האדומים רוצים לטפס למקום הראשון, גינסארי צפוי לפתוח בהרכב, יואב כץ: ״מדובר במשחק מאוד מאוד קשה״

במסגרת מחזור בסגנון ״אירופאי״, לאחר צאת חג יום הכיפורים, יצפינו מחר(20:00) חניכיו של ניר קלינגר למשחק מול עירוני קריית שמונה. הפועל מגיעה להתמודדות לאחר שתי תוצאות תיקו מרשימות למדי נגד מוליכת הטבלה בית״ר ירושלים והאלופה המכהנת הפועל באר שבע. האדומים שחורים יגיעו למשחק עם מטרה אחת ברורה והיא ביסוס מעמדם בצמרת באמצעות ניצחון על הכחולים מהקרייה. שתי הקבוצות נפגשו השנה במסגרת גביע הטוטו בו ניצחה הפועל 1:0 משער של עדן בן בסט. בדומה לקבוצות האחרונות איתן התמודדה הפועל בשבועות האחרונים, מאזן המשחקים נגד עירוני קריית שמונה עומד לרעת האדומים. במסגרת ליגת העל, קרב הצפוניות נערך 14 פעמים, הפועל יצאה עם ידה על העליונה פעמיים בלבד, שלושה משחקים נוספים הסתיימו בתוצאת תיקו וקבוצתו של איזי שירצקי ניצחה את השאר.

הבעלים יואב כץ התייחס להתמודדות ואמר לחיפה ספורט: ״עירוני קריית שמונה היא קבוצה מצויינת, צפוי לנו משחק מאוד מאוד קשה.״

ראדו גינסארי ורסמוס סויסטאד. צילום: חגים אברהם
באשר להרכב איתו יעלה ניר קלינגר, מסתמן כי על מנת לא להחמיר את פציעתו, עדן בן בסט ייפתח על הספסל כאשר ראדו גינסארי שחקנה המולדובי של הקבוצה יקבל את הקרדיט בהרכב. כזכור, שחקן נבחרת מולדובה תופקד במשחקים האחרונים בחוליית הקישור לצידו של רוסלן ברסקי, אך במשחקי נבחרתו ובשריף טיראספול תופקד גינסארי כחלוץ ושחקן כנף. לפיכך, מקסים פלקושצ׳נקו יזכה לקרדיט בשלישיית הקישור בצוותא עם רוסלן ברסקי ורסמוס סויסטאד. באשר למערך ההגנה של הפועל, לא צפויים שינויים. סגנון המשחק של קריית שמונה מתבסס בעיקר על שחקני הכנף העומדים לרשותה כדוגמת נייג׳ל האסלבנק ואחמד עאבד, על מנת לצלוח את המשוכה הקשה, תזדקק הפועל לסגירה הגנתית טובה מצידם של דור מלול ושמואל שיימן בסיוע של שחקני הקישור. בנוסף, אקס מכבי חיפה שובל גוזלן, נמצא בכושר כיבוש נהדר. גבריאל תאמאש וניסו קפילוטו יהיו אמונים על הצרת צעדיו.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, רסמוס סויסטאד, רוסלן ברסקי, מקסים פלקושצ׳נקו, חנן ממן, ראדו גינסארי ואלון תורג׳מן

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.