לקראת שבת: הפועל רוצה צמרת

מאת יובל מרון | סגל מלא לקלינגר, יואב כץ לשחקנים : ״תהיו רעים״, השחקנים חגגו יומולדת לעדן בן בסט

בעקבות פגרת הנבחרות, שבועיים לאחר הניצחון במושבה, תארח מחר הפועל את בני יהודה בסמי עופר. לצד יתרון המנוחה הטמון בפגרת הנבחרות, קיים החשש של איבוד המומנטום מרצף הניצחונות בפתיחה. על מנת לשמר את אותו מומנטום, החדיר ניר קלינגר בשחקניו להיות ״רעים״ ולהציג משחק לחימה ללא פשרות על כר הדשא. אמש, שוחח הבעלים יואב כץ עם השחקנים וחיזק את אותה מנטרה של ״רוע״ באמצעות קבוצת הNBA דטריוט פיסטנס, בסוף שנות ה-80 כונתה הקבוצה ״בד בויס.״ בנוסף לרגל יום הולדתו ה-31, החלוץ וקפטן הקבוצה עדן בן בסט כיבד את שאר השחקנים בארוחת סושי מפנקת.

בפן הסטטיסטי, שלושה מתוך ארבעת המפגשים הקודמים בין הקבוצות הסתיימו בתוצאת תיקו 1:1, את המפגש הרביעי מביניהם ניצחה הפועל 1:0 משער של מקסים פלקושצ׳נקו. באופן כללי, נפגשו הקבוצות 14 פעמים במסגרת ליגת העל, הקבוצה מ״השכונה״ יצאה עם ידה על העליונה ב-8 מתוכם, שני משחקים נוספים הסתיימו בתוצאת תיקו, הפועל ניצחה בארבעת המשחקים הנותרים. בנוגע למאמני הקבוצות, יוסי אבוקסיס התמודד מול הפועל ב-9 מפגשים מתוכם ניצח ב-6 ולא הפסיד בשלושת האחרים. מאמן הפועל ניר קלינגר, התמודד מול יוסי אבוקסיס שלוש פעמים, קלינגר רשם ניצחון אחד ושתי תוצאות תיקו.

באשר לפן המקצועי, על אף שבני יהודה ככל הנראה תשחק עם שלושה בלמים, ניר קלינגר צפוי להמשיך עם ארבעה שחקנים בחוליית ההגנה . כל שחקני הקבוצה כשירים ומסתמן כי הרכב הקבוצה יהיה ההרכב אותו הציגו האדומים שחורים במושבה. הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, רוסלן ברסקי, חנן ממן, ראדו גינסארי, עדן בן בסט ואלון תורג׳מן.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.