קלאוס ירד לספסל?

מאת אבירן אסולין |הירוקים ממשיכים את ההכנות לקראת המשחק המסקרן נגד מכבי תל אביב. גיא לוזון: "נצטרך לבוא במלוא העוצמה" קלאוס ירד לספסל? קוסטדינוב ימשיך בהרכב.

אחרי הניצחון הביתי 4-2 על הפועל רעננה, במכבי חיפה רוצים לייצר המשכיות נגד מכבי תל אביב בראשון הקרוב (נתניה, 21:00) במסגרת המחזור החמישי של ליגת העל ולהשיג ניצחון יוקרתי על היריבה המושבעת ונקודות ראשונות העונה מחוץ לסמי עופר. החלוץ היווני קלאוס, צפוי לרדת לספסל כאשר ניקיטה רוקביצה שנמצא בכושר מצוין מתחילת העונה יפתח בחוד. לעומתו הבולגרי קוסטדינוב ימשיך לקבל אשראי ויפתח בהרכב.

במסיבת עיתונאים לקראת המשחק אמר מאמן הקבוצה גיא לוזון: "אנחנו מתכוננים במלוא המרץ ונצטרך לבוא במלוא העוצמה והכח אבל משחק אחד לא יגדיר אותנו. 3 נקודות נגד רעננה או מכבי תל אביב הן אותו דבר, נצטרך לייצר המשכיות שעד עכשיו לא יצרנו"
לוזון התייחס ל-11 שיפתחו בהרכב: "אני לא מתכוון לחשוף את ההרכב, בתוך תוכי אני יודע אותו."

על קאיו אלבס, שלא מציג עד עתה יכולת גבוהה אמר המאמן: "כל אחד צריך את הזמן שלו, אחד יותר והשני פחות. הוא עובד טוב ואנחנו לא לחוצים לגביו, הוא יפיק את היכולות שלו.הוא שחקן מוכשר ואדם נהדר אבל זאת הדינמיקה של קבוצת כדורגל, אי אפשר שכולם ישחקו" 
על מצבו של רמי גרשון: " יש לנו סבלנות לגבי כולם, רק כשנרגיש שהוא מוכן ב-100 אחוז הוא יהיה חלק מהסגל או ההרכב."

על ניקיטה רוקאביצה, שקיבל זימון לנבחרת אוסטרליה: "אני שמח שתינתן לו ההזדמנות להיות מסגל של נבחרת שכנראה תהיה במונידאל הקרוב ומקווה שיגשים את החלום הזה."

התחרותיות בליגה: "הליגה העונה תהיה הרבה יותר שיוויונית, קבוצות האמצע התחזקו ובכל משחק כל תוצאה אפשרית."
אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.