רכש מרשים או סיבוב?

מאת רובי לוי | צמד שחקנים עם רזומה מרשים במיוחד יצטרף למסע המשחקים של מכבי "הנטר" בארה"ב

אחרי הדיווחים השונים על הצטרפותו של סמארדו סמואלס למכבי "הנטר" חיפה, מאשר היום המועדון כי בנוסף לסמואלס, גם ג'וש סמית' יצטרף למסע המשחקים השנתי של הקבוצה ב-NBA, מול יוטה גאז' (5/10 בשעה 4:00 שעון ישראל), אינדיאנה פייסרס (11/10 בשעה 2:00 שעון ישראל) ופורטלנד טרייל בלייזרס (14/10 בשעה 5:00 שעון ישראל).
השניים ינסו להרשים את הצוות המקצועי על מנת לקבל חוזה בקבוצה מהכרמל. גורם בכיר בכדורסל המקומי אמר לחיפה ספורט כי: הסיכויים שאחד מהם יחתום בקבוצה לא גבוהים, ויתכן כי השניים בכלל רוצים להשיג חוזה בנ.ב.א. באשר לסמית בן ה-31, אין ספק כי מדובר בשחקן עם רזומה מרשים לכל הדעות. הוא שיחק 12 עונות ב-NBA, במדי אטלנטה הוקס, דטרויט פיסטונס, יוסטון רוקטס ולוס אנג'לס קליפרס והעמיד ממוצעים של 14.6 נקודות, 7.5 ריבאונדים ו-3.1 אסיסטים למשחק ב-891 משחקים. הפאוור פורוורד המתנשא לגובה 2.06 מ' זכה בתחרות ההטבעות באולסטאר בעונת הרוקי שלו בליגה.

סמואלס בן ה-28 שיחק לאחרונה בברצלונה וקלע 6 נק' במומצע למשחק. סמואלס החל את הקריירה המקצוענית שלו בקליבלנד מהנ.ב.א, שם העמיד ממוצעים של 7.2 נק' למשחק. בקליבלנד שיחק סמואלס שלוש שנים עם גיחות לליגת הפיתוח של הנ.ב.א. התחנה הראשונה שלו מחוץ ליבשת אמריקה הייתה ישראל, במדי הפועל ירושלים קלע 11.8 נק' במומצע למשחק. בהמשך עבר סמואלס באולימפיה לובליאנה וכאמור בברצלונה, כאשר לאחרונה ניסה מזלו בריאל בטיס מהליגה הספרדית אך זה לא צלח עבורו.

שני השחקנים ידרשו סכומי שכר שספק אם נראו במחוזות רוממה והערכות מדברות על סמואלס כיחיד מבין השניים שקיים סיכוי שיהיה כאן בשנה הקרובה, אם כי גם הוא לא ממש סיכוי גבוה.

צפו בביצועי השחקן:

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.