מכבי חיפה: "מלחמה" על החוד

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מתכוננת למפגש מול הפועל עכו. מי יפתח בחוד? הירוקים מנצחים במשחק אימון. שון וייסמן: "אני יוצא במטרה לחזור טוב יותר" 

מכבי חיפה מתכוננת למפגש מול הפועל עכו, כאשר לגיא לוזון יש כאב ראש לא קטן בבחירת ה-11 שיפתחו את המשחק. למעט אליסון דוס סנטוס שנמצא בספק למשחק ביום ראשון, כל הסגל של הירוקים כשיר. בחוד ההתקפה יצטרך לבחור לוזון בין, קלאוס היווני, דמארי ורוקביצה שלהט בחוד הירוקים במחזור הקודם. השלישייה הזו הצטיינה גם אתמול במשחק האימון מול הפועל טבריה, משחק בו ניצחה מכבי חיפה 5:0, כאשר אותה שלישייה כבשה את כל חמשת השערים קלאוס (7, 31) ורוקאביצה (60, 79) כבשו צמדים, דמארי הוסיף (42). גם הקשר הברזילאי קאיו נמצא בתמונות ההרכב למשחק, לאחר שמול הפועל באר שבע לא פתח ולא שותף.

מי שלא יהיה בסגל הירוקים הוא החלוץ שון וויסמן שהושאל עד לתום העונה לעירוני קריית שמונה. וייסמן שפתח את העונה כשחקן הרכב בשורות הירוקים, הבין שעם החלמתו של דמארי והגעתו של קלאוס היווני, אין לו יותר מידי סיכוי לראות דקות והעדיף לצאת עונת השאלה.

החלוץ התראיין לחיפה ספורט לאחר החתימה בקריית שמונה ואמר: "אני יוצא לעונת השאלה בקריית שמונה, בתקווה לחזור יותר טוב. אני רוצה לאחל הצלחה למכבי חיפה השנה." וייסמן גם דיבר על האכזבה, לא להיות חלק מהסגל העונה: "מאוד רציתי לשחק העונה במכבי חיפה בסמי עופר מלא בקהל, אבל אני מאמין בעצמי, אני יוצא במטרה לחזור טוב יותר."

המנכ"ל אסף בן-דב התייחס באתר הרשמי לנושא השאלות השחקנים ואמר: "חשוב היה לנו לשחרר שחקנים על מנת שיזכו לדקות משחק וצבירת ניסיון ואף הבטחנו זאת בהסכמים. אנו נעקוב אחר השחקנים הללו בתקווה וברצון שיחזרו למכבי חיפה".
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.