מכבי חיפה: ממשיכים בהכנות

מאת אבירם אסולין | הירוקים ממשיכים בהכנות למכבי תל אביב וגברו 3-2 במשחק אימון על נצרת עילית עם צמד של קאיו, עוואד הוסיף. הקבוצה ביקרה בעמותת "יד עזר לחבר", כ-1,150 כרטיסים הוקצו לאוהדי הקבוצה לקראת מכבי תל אביב.

אחרי הניצחון מול הפועל רעננה בשבת האחרונה, במכבי חיפה ממשיכים בהכנות למשחק נגד מכבי תל אביב ביום ראשון  הקרוב בנתניה והיום (שני) ערכה הקבוצה משחק אימון נגד הפועל נצרת עילית מהליגה הלאומית. הירוקים ירדו להפסקה בפיגור 1-0 אבל צמד שערים של קאיו אלבס ועוד אחד של מוחמד עוואד נתנו לירוקים ניצחון במשחק ההכנה ואולי אותתו ללוזון לקחת אותם בחשבון.המשחק נועד בין היתר כדי להעניק לרמי גרשון דקות משחק, אם כי גיא לוזון נוטה שלא לסכן אותו ורק אחרי האימון המסכם יחליט האם לכלול אותו בסגל.

מוקדם יותר ביקרו שחקני הקבוצה בעמותת " יד עזר לחבר" המשמשת בית חם לניצולי שואה החיים מתחת לקו העוני. העמותה מספקת לניצולים מגורים, שלוש ארוחות ביום ופעילויות חברתיות מגוונות.
קפטן הקבוצה, דקל קינן התייחס לביקור ואמר לאתר הרשמי: "היה ביקור מאוד מרגש. הייתה התרגשות גדולה לראות שגם הזרים שיתפו פעולה והרגישו חלק, זה לא דבר שמובן מאליו. פגשנו פה אנשים אמיצים שיכולים לשמש מודל ודוגמא כיצד להתמודד עם קשיים. זה המעט שיכולנו לעשות לבוא ולעזור להם כדי שיהיה להם חג שמח וקל יותר. אני שמח שהכרנו את המקום ואני בטוח שיהיה שיתוף פעולה פורה גם בהמשך".
צילום: האתר הרשמי.
גיאורגי קוסטדינוב, שחקנה הזר של הקבוצה הוסיף: "היה כבוד גדול לקחת חלק בפעילות הקבוצתית ולפגוש אנשים גדולים כאלה ששרדו את השואה. לאנשים הללו יש המון נסיון וידע וזאת הזדמנות גדולה בשבילנו הדור הצעיר יותר ללמוד מהם. במהלך הביקור הבנתי שהחיים הם הדבר היקר ביותר ואין שום דבר חשוב יותר מהמשפחה"

בתוך כך, כ-1,150 כרטיסים הוקצו לטובת האוהדים הירוקים לקראת המפגש מול מכבי תל אביב ביום ראשון הקרוב, כאשר הכרטיסים יוגרלו בקרב המנויים של המועדון.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.