אנג'ל רודריגז למען מולדתו

מאת רובי לוי | אנג'ל רודריגז שחקנה של מכבי חיפה מקים קרן לתמיכה בנפגעי הסופה בפורטו ריקו. רודריגז: "רק עכשיו קולטים את גודל האסון". מכבי מפסידה במשחק אימון 

שחקן הרכש החדש של מכבי "הנטר" חיפה, אנג'ל רודריגז מקים קרן עזרה ותמיכה לנפגעי הסופה בפורטו - ריקו. בשבועות האחרונים פגעה בפורטו ריקו סופה קטלנית שהשאירה עשרות ואולי מאות אלפים ללא קורות גג וחשמל. רודריגז יליד פורטו ריקו, אמנם עזב את האי כבר בגיל 15 לטובת מיאמי ארה"ב, אך כנראה שהאי הלטיני נשאר בליבו. בעמוד האינסטגרם אמר השחקן.
"כמו שכולכם יודעים פורטו ריקו עוברת תקופה קשה מאוד, ההוריקן מירה הרס את כל האי. נולדתי וגדלתי בפורטו ריקו, ולכן זה מאוד קשה עבורי. כל המשפחה שלי שם ובקושי הצלחתי להיות איתם בקשר. אין כרגע חשמל בפורטו ריקו, ישנם המון אנשים שזקוקים לעזרה. אמנם הסופה חלפה וכביכול החלק הקשה מאחורינו, אבל עכשיו רק קולטים את גודל האסון, האוכל אוזל אין חשמל, יש אנשים שהבריאות שלהם תלויה בחשמל. קשה לי לראות את הסרטונים והתמונות, זה לא דומה למקום בו גדלתי".

בסיום הסרטון צירף רודריגז את הקישור לעמוד התרומה לקרן לנפגעי הסופה בפורטו ריקו. https://www.gofundme.com/b74yhw-hurricane-maria-puerto-rico-relief

צפו בסרטון מתוך עמוד האינסטגרם של השחקן:
A post shared by Angel Rodriguez (@angel13pr) on
ובתוך כך, רודריגז הפצוע לא נטל חלק במשחק האימון אמש, בו הפסידו הירוקים להפועל תל אביב 107:89. למכבי חיפה קלעו: בורדיון 19 נק׳ ו-6 אס׳, הובר 16 נק׳ ו-7 אס׳, בואומן ובלייזר 13 נק׳ כל אחד.
צילום: מכבי "הנטר" חיפה

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.