דניאל הבריק: ניצחון להפועל רובי

מאת יובל מרון | ניצחון נוסף לקבוצת האוהדים נגד עירוני קריית אתא, דניאל ברק בלט עם צמד, עודד קוטר: ״השינוי בא מהשחקנים״. ברק: "זה המגרש הביתי שלי" 

אחר הצהריים, מסע העלייה של קבוצת הפועל ׳רובי שפירא׳ חיפה הפגיש אותה מול עירוני קריית אתא. האדומים שחורים הגיעו למשחק מעודדים לאחר ניצחון החוץ הקשה 2-0 נגד הפועל אום אל פאחם. נקודת אור נוספת עבור קבוצת האוהדים היא חזרתו של דניאל ברק לאחר עונש ההרחקה אותו ריצה. הקשר היה ממצטייני הקבוצה במשחקי ההכנה וללא ספק מדובר בתוספת כוח משמעותית עבור עודד קוטר. בשורות פחות מעודדות הגיעו מכיוונו של שלומי בן עשור, החלוץ מתח את המפשעה באימון אמש ולא נכלל בסגל. במחווה יפה, איפשר המועדון כניסה חינם לכל אזרח ותיק אשר הגיע להתמודדות. המשחק עצמו נערך באיצטדיון החדש של הקבוצה בנשר, כ-600 אוהדים אדומים הגיעו לתמוך בשחקנים.
צילום: חגית אברהם.
שתי הקבוצות הציגו משחק מהוסס, חסר מצבים וחלש למדי בדקות הפתיחה. מחצית ראשונה חלשה מאוד מצד הביתיים באה לידי ביטוי על לוח התוצאות בדקה ה-45, קריית אתא עלתה ליתרון מבעיטה חופשית מכ-20 מ׳ של אוסמה שעבאן. עודד קוטר ביצע שינוי פנימי במערך עם הסטתם של אלי לכנף הימנית ומלסה לעמדה מתחת לחלוץ. כבר בפתיחת המחצית השנייה מאמן האדומים בא על שכרו, לאחר ערבוביה ברחבה, דניאל ברק איזן את התוצאה. קריית אתא כמעט ועלתה שוב ליתרון, אך זיסקינד הדף היטב נגיחה ממרכז הרחיבה. מן העבר השני, סעיד דיאב ועאהד עזאם ניסו את מזלם ממרחק, שוער האורחת היה במקום ועצר את בעיטות הקשרים. בדקה ה-62 אור שלזינגר הוכשל ברחבה, דניאל ברק בפס אלגנטי לפינה הימנית השלים צמד וקבע מהפך, 2-1 הפועל.
צילום: חגית אברהם.
מבחינת האדומים, המחצית הראשונה צריכה להדליק נורה אדומה באשר להמשך. מנגד חזרתו של דניאל ברק תהווה פקטור משמעותי במאבקי העלייה העתידיים.

בסיום המשחק אמר מאמן הקבוצה עודד קוטר לאתר חיפה ספורט: ״בסופו של דבר השינוי בא מהשחקנים, אמרתי להם ללחוץ יותר התמזל מזלנו וכבשנו עם פתיחת המחצית השנייה, מבחינה קבוצתית אני מרוצה מהניצחון, נצטרך להשתפר בהמשך.״

באשר לכובש הצמד הוסיף:
״לצערי דניאל הורחק שנה שעברה אחרי התקרית בחדרה והוא התחיל את העונה מאוחר, אני מאד מאוד מחזיק מדניאל באופן אישי וקבוצתי.״
צילום: חגית אברהם.
קשר הקבוצה דניאל ברק סיכם את המשחק ואמר: ״אני שמח שאספנו את עצמנו במחצית והצלחנו להפוך את התוצאה. מבחינתי המגרש הזה זה מגרש ביתי אני מאושר לחזור לפה. החלפנו פנים השנה, נבחרו שחקנים בקפידה שעובדים קשה ורוצים להצליח אני מקווה שנתחבר בהמשך.״

הרכב הפועל ׳רובי שפירא׳ חיפה: חיים זיסקינד, אור שלזינגר, אמרי קובלסקי, אור הרשקוביץ׳,שליו ברוור, סעיד דיאב, איימן עלי, עאהד עזאם, גדי מלסה(82, תאמר אחמד), דניאל ברק(80, ראזי מאנסור) ואלון בוזורגי(85, שחר בן ארי).
צילום: חגית אברהם.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.