נקודת אזהרה

מאת אבירן אסולין | הירוקים נראו רע מאוד מול מכבי תל אביב וחילצו נקודה אחרי משחק חד צדדי. עמרי בן הרוש הורחק, אזולאי נפצע ומירר בבכי. לוזון: "החיובי זה שיצאנו עם נקודה" 

חניכיו של גיא לוזון הגיעו למשחק אחרי ניצחון ביתי על רעננה והמאמן ערך שינוי אחד בהרכב כשעומר דמארי קיבל את ההזדמנות על חשבונו של קלאוס. גילי ורמוט נשאר במפתיע מחוץ לסגל. לפני תחילת המשחק ערכה מכבי תל אביב טקס הוקרה לגל אלברמן, עומרי בן הרוש ושלומי אזולאי ששיחקו כזכור בצהוב. כ-1,150 אוהדים ירוקים הגיעו לנתניה במטרה לראות נקודות ראשונות של הקבוצה שלהם מחוץ לסמי עופר העונה. הירוקים נראו רע מאוד, גם כאשר קיבלו הזדמנות בדמות כרטיס אדום לקבוצה המארחת, המשיכו חניכיו של לוזון להראות רע. במזל מבחינת מכבי חיפה זה נגמר 0:0.

כבר בדקות הראשונות חיפה קיבלה מכה מקצועית קשה כששלומי אזולאי נפצע ונאלץ לפנות את מקומו לנטע לביא כשהוא ממרר בבכי. המצב הרציני הראשון הגיע דווקא מצידה של המארחת בצהוב כשנגיחה של שרן ייני מצאה את קורת השער של גלזר. הירוקים נכנסו אט אט גם הם למשחק ודקתיים אחר כך רוקאביצה בעט כדור חד ומצא את ראיקוביץ' עירני. בדקה ה-18 אצילי הניף את רגל שמאל ושיגר טיל אבל גלזר הדף לקרן. בדקה ה-30 קיארטנסון כמעט מצא את הרשת אבל הכדור שלו חמק רק במעט החוצה. חצי שעה של שליטה צהובה בנתניה. בדקה ה-44 חיפה קיבלה מתנה אחרי דקות חלשות כשטל בן חיים הורחק אחרי שתפס את רוקאביצה בדרך לשער. 0-0 תוצאת מחצית בנתניה.

המחצית השנייה נפתחה עם חילוף ירוק כשקאיו עלה למגרש במקומו של קוסטדינוב במטרה לנצל את היתרון המספרי, ואחרי 10 דקות קאיו גם ניסה את מזלו מחוץ לרחבה אבל ראיקוביץ' הדף טוב לקרן. בדקה ה-78 חיפה סוף סוף התעוררה וסלליך מצא את ראיקוביץ' מוכן. דקה עוברת ובן הרוש עושה שטות ומשאיר את חיפה בעשרה שחקנים. בדקה ה-85 עטר כמעט והעניש את האקסית אבל גלזר בעצירה גדולה עם הרגל מנע יתרון למכבי תל אביב. בתוספת הזמן רוקאביצה כמעט וקנה את עולמו אבל בעט לידיים של ראיקוביץ'. 0-0 שכולל ניצחון לירוקים בסיום.

הרכב מכבי חיפה: עומרי גלזר, ארנסט מבוקה, אליסון דוס סנטוס, דקל קינן, עומרי בן הרוש, גל אלברמן, גיאורגי קוסטדינוב (קאיו, 45), שלומי אזולאי (נטע לביא, 6) סינטיהו סלליך, ניקיטה רוקאביצה ועומר דמארי (קלאוס, 70).
צילום: האתר הרשמי.
גיא לוזון מאמן מכבי חיפה אמר בסיום: "משחק רע מאוד שלנו, לא עשינו כלום כמו שצריך, גם במחצית הראשונה וגם בשנייה. הדבר היחיד שטוב בכל זה שבאנו למשחק חוץ מול מכבי תל אביב ולקחנו את הנקודה. שיחקנו בלי טיפת יצרתיות. הפציעה של אזולאי הייתה בעוכרינו, היינו רעים מאוד היום, נתקן ונמשיך הלאה. דקל היה בספק ובגלל אילוצים לא יכולתי לזמן את ורמוט לסגל. במשחק הזה היינו רעים ובגלל זה לא נצחנו. יש הרבה דברים שלא עשינו נכון, לא לחצנו, לא שיחקנו מהר. היינו צריכים להיות טובים יותר בכל האספקטים של המשחק."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.