מהפכים בעפולה - הפסד לנשר

מאת רובי לוי | הפסד אכזרי במשחק מטורף לעירוני נשר, מהפכים ושער הפסד בדקה ה-90. דניאל טוויזר: "הראנו רצון ונחישות מהתחלה" 

עירוני נשר התארחה אמש בעפולה למפגש מול העולה החדשה הפועל חדרה, הייתה זו הזדמנות עבור חניכיו של צחי טיאר לנסות ולהשיג את הניצחון הראשון העונה, אך למרות שהצליחו לעשות מהפך ולהוביל, לא הצליחו שחקניו של טיאר לגלות אופי ונוצחו 4:3, לאחר שכבר הובילו 2:1 כאשר ספגו בדקה ה-90.

היו אלה החדרתיים שעלו ליתרון משערו אילון ירושלמי שכבש בדקה ה-16. נשר הצליחה להפוך את הקערה על פיה כאשר בראין ג'ונס (51) ודניאל טוויזר (57) כבשו לזכות הקבוצה האורחת. בדקה ה -72 השווה את התוצאה אסי גומא ושמונה דקות אח"כ, עלי חטיב השיב עם מהפך משלו בדרך ל-3:2 לזכות חדרה. עלי כנעאנה הצליח להשוות בדקה ה-87 ל-3:3, אך כאמור חניכיו של טיאר לא הצליחו לשמור על התיקו וספגו עמוק בתוספת הזמן את שער ההפסד 4:3, ממצב נייח כאשר אסי גומא השלים צמד. נשר עדיין ללא ניצחון ועם 2 נקודות ליגה בלבד, נמצאים בצוותא עם מכבי הרצליה במקום האחרון.

כובש אחד השערים לזכות נשר, דניאל טוויזר אמר לחיפה ספורט: "אין יותר מידי מה להגיד על המשחק הזה, ראו את הרצון והנחישות שלנו מהתחלה. הבנו כמה חשוב המשחק ועשינו הכל בשביל לנצח, קיבלנו גול ממצב נייח דקה 93 וזה מאכזב אבל צריך להרים את הראש ולהאבק עד הרגע האחרון. זה אכן היה משחק מטורף מול יריבה שתלחם מולנו על הישארות בליגה אבל זו רק תחילת הליגה, אנחנו מאמינים בעצמנו ונשתפר ממשחק למשחק".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.