מכבי חיפה: מה עשה הנוער?

מאת יובל מרון | שער בכורה לשון וייסמן, צמד מרשים ליהב גורפינקל, הופעות בכורה לאיתן וולבלום ומוחמד אבו פאני, ואפילו עופרי ארד כבש

פס הייצור של מחלקת הנוער של מכבי חיפה מספק מדי שנה שחקנים טובים ואיכותיים אשר מתקשים למצוא את מקומם בקבוצה הבוגרת, בקיץ החולף השאילו הירוקים לא פחות מ-14 שחקנים. בכל מחזור, פינת המושאלים תעדכן באשר לתרומתם של אותם מושאלים בקבוצות השונות.

רשימת המושאלים:
שון וייסמן- עירוני קריית שמונה, סאן מנחם- עירוני קריית שמונה, עאיד חבשי- בני יהודה, יניב בריק- מכבי פתח תקווה, עופרי ארד- הפועל רמת גן, טל בומשטיין- הפועל רמת גן, מוחמד אבו פאני- הפועל רמת גן, איתן וולבלום- הפועל רמת גן, איאס עארף- עירוני נצרת עילית, יהב גורפינקל- עירוני נצרת עילית, יובל יוסיפוביץ׳- עירוני נצרת עילית, ערן ביטון- הפועל עפולה, פיטר אליאס- הפועל חדרה, אור אילוז- בני לוד

הבולטים:
במחזור ה-1 במסגרת ליגת העל, פתח שון וייסמן בהרכב של גיא לוזון נגד בני יהודה. ביום שבת, בדקה ה-74, נכנס החלוץ להופעת בכורה במדיה של קריית שמונה, ארבע דקות לאחר מכן רשם וייסמן את שערו הראשון במדי הכחולים. סאן מנחם פתח בהרכב של חיים סילבס ושיחק לאורך כל המשחק. גם עאיד חבשי השלים 90 דקות בהפסדה של בני יהודה להפועל חיפה. במשחק שנערך אמש, בין נצרת עילית להפועל רמת גן נפגשו לא פחות מ-7 מושאלים ירוקים, מעל כולם בלט המגן הכישרוני יהב גורפינקל אשר כבש צמד לזכות נצרת עילית, מנגד עופרי ארד רשם שער בכורה במדי הפועל ר״ג.

כמו כן איתן וולבלום ומוחמד אבו פאני ערכו הופעת בכורה במדי האורדונים, יובל יוסיפוביץ׳ נכנס בדקה ה-56 וסייע לקבוצתו של הוכנבויים לנצח. אור אילוז שיחק 30 דקות בהפסד החוץ של בני לוד, פיטר אליאס פתח בהרכבה של הפועל חדרה שסיימה ב1-1 נגד מכבי אחי נצרת, ערן ביטון רשם 80 דקות בניצחון העפולאים על עירוני נשר. למעשה, למעט יניב בריק ואיאס עארף כל המושאלים הירוקים רשמו דקות משחק במחזור החולף, מדובר בנתון מרשים לכל הדעות.
גורנפינקל. צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.