חדשות טובות: תאמאש כשיר לשבת

מאת יובל מרון | הבלם הרומני יפתח במשחק העונה, סיראז׳ נסאר העדיף את הפועל עכו, מסע העלייה של קבוצת הנוער החל היום בניצחון, השם "רובי" הוסר מחולצת הקבוצה 

בשורות מצויינות לניר קלינגר לקראת משחק העונה נגד בית״ר ירושלים. לאחר שספג חבלה בדקות הסיום בניצחון נגד בני יהודה, גבריאל תאמאש היה בספק להתמודדות החשובה נגד מוליכת הטבלה מהבירה. בסופו של דבר הבלם הרומני המצויין יעמוד לרשותו של קלינגר ויפתח בהרכב. 

עד עתה, תאמאש מסתמן ״כעוגן״ של האדומים וניתן לראות מדוע שיחק הבלם בליגות הבכירות באירופה. בנוסף, חבריו לקבוצה מתארים את תאמאש כדמות דומיננטית בחדר ההלבשה ועל כר הדשא, ניכר כי אקס סטיוואה בוקרשט הופך למנהיג נוסף בשורות האדומים, מנהיגות זו מתבטאת בהכוונת ועידוד שחקני הפועל במהלך המשחק.

בגזרת הרכש, סיראז׳ נסאר אשר שוחרר מאלופת אלבניה קוקסי, זכה להתעניינות מצידו של ניר קלינגר. בסופו של דבר בחר הקשר לחתום בקבוצת הפועל עכו, ככל הנראה מכיוון שהשחקן מיוצג ע״י דודו דהאן בדומה למרבית שחקני הקבוצה. על אף שניתן להחתים שחקנים נטולי חוזה, לפי שעה הפועל החליטה שלא לעבות את הסגל בקשר אחורי זר ותחכה לחלון ההעברות בינואר.

תחת הדרכתו של נמרוד אסולין, קבוצת הנוער של המועדון החלה היום את מסע העלייה בהתמודדות נגד קבוצת הנוער של עירוני נשר וניצחה 1:0. הפועל חיפה נחשבת למועדון בכיר בכדורגל הישראלי בכל הנוגע לשילוב שחקנים ביתיים בקבוצה הבוגרת, לפיכך מודעים האדומים לחשיבות חזרתה של קבוצת הנוער לקדמת הבמה.

ובתוך כך, לאחר מסורת ארוכת שנים, בה חולצת קבוצת הנוער כללה את הדפס השם ׳רובי׳ לזכרו של רובי שפירא, עלתה קבוצת הנוער של המועדון למשחק הבכורה לעונה ללא ההדפס המוכר על חולצות השחקנים. טרם ידוע מה עומד מאחורי מהלך זה, ונבדקת אפשרות שהיה זה מקרה חד פעמי. תגובת המועדון בעניין עדיין לא התקבלה ותפורסם לכשתתקבל.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.