נוער: מכבי חיפה מפסידה

מאת אבירן אסולין | איבוד נקודות ראשון העונה לקבוצת הנוער של הירוקים, שמפסידים 4-3 למכבי נתניה במשחק רווי באירועים 

שערים של ים כהן, שאדי מאסרווה ואדהם אבו ג'אנב לא הספיקו לחניכיו של צדוק מלכה, שרושמים הפסד בכורה העונה כבר במחזור ה-2. הירוקים, שהגיעו אחרי 3-0 על אשקלון בבית במחזור הפתיחה, פגשו קבוצה מצוינת שהגיעה גם היא אחרי ניצחון.

כבר בדקה ה-15 נתניה הבהירה לירוקים מי בעלת הבית כשירין חסן חטף כדור באמצע רץ כל הדרך והשאיר מקרוב ליונס בלאדה שקבע 1-0 למקומיים. 3 דקות בלבד חלפו ונתניה לא ריחמה על הירוקים. שוב חטיפת כדור ושוב זה הסתיים ברשת אחרי פריצה יפה של אביאל אסרב.  2-0 מכבי נתניה. הצהובים שחורים מנתניה לא עצרו ובדקה ה-25 זה כבר 3-0 מדהים, מתפרצת לפי הספר הסתיימה רק ברשת של רועי פוקס אחרי שאיעד חאג' מגלגל מקרוב לרשת.אחרי ההלם המוחלט מהתוצאה, הירוקים יצאו קצת קדימה ובדקה ה-28 ים כהן צימק את התוצאה בבעיטת עונשין מ-11 מטר והשלים שער שני בפנדל בשני משחקים. דקה 35 במגרש לנד, מכבי חוזרת לעניינים. שאדי מאסרווה ניצל ערבוביה ומקרוב קבע את תוצאת המחצית, 3 -2.

עם פתיחת המחצית השנייה הזדמנות ענקית לגיל חדד האורח להשוות אבל הוא בעט החוצה ממצב קורץ. אחרי הקצב הגבוה, הירוקים התעייפו ונתניה ניצלה זאת כדי להעניש. בדקה ה-60 הצהובים שחורים קיבלו גם הם פנדל, אותו לקח איעד חאג' שהשלים צמד וקבע 4-2 אדיר לנתניה. הירוקים לחצו ובדקה ה-75 אדהם אבו ג'אנב החזיר אותם למשחק עם בעיטה אדירה מחוץ לרחבה, 4-3. עד לסיום מכבי המשיכה ללחוץ אבל גם הרחקתו של ראם ג'ואג'ה ו-6 דקות תוספת זמן לא עזרו לה להשיג שיוויון, 4-3 למכבי נתניה בסיומו של משחק מצוין.

מכבי חיפה: רועי פוקס, אלון אזוגי, מחמוד ג’אבר (כנען מוחמד, 60), אדהם אבו ג’אנב, גיא דהן, ג’יג’י דרסיליה, גיל חדד (דולב בורה, 83), דניאל מור יוסף (שאדי מסארווה, 33), זיו מורגן (אסף סלע, 51), ים כהן (מאור לוי, 66) וסהר דבח.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.