"לקהל הזה מגיע קבוצה מצליחה"

מאת רובי לוי | מכבי חיפה סימנה את היעד הבא לחיזוק הקבוצה, אלמוג כהן מאינגולשטאט. אלמוג כהן: "לקהל של מכבי חיפה מגיע קבוצה מצליחה" 

סבירות גבוהה שאלמוג כהן קשר של קבוצת אינגולשטאט הגרמנית, יצטרף למכבי חיפה כבר בחודש ינואר הקרוב. גורם המקורב לסוגייה אמר לחיפה ספורט: "מכבי חיפה פנתה לאלמוג כבר בקיץ אך הדבר לא יצא לפועל, כעת ישנן בדיקות והדבר בהחלט על הפרק". השחקן עצמו התבטא בשבועות האחרונים כי הוא שוקל חזרה בחודש ינואר לישראל ומכבי חיפה היא אופציה עבורו.
לחיפה ספורט אמר השחקן כי: "לקהל של מכבי חיפה מגיע קבוצה מצליחה. בנוגע למעבר בינואר וחזרה לישראל, יש מצב שאני יחזור לארץ בגלל המשפחה שלי. אבל כרגע אני מתעסק רק בלעבוד קשה ולהמשיך להצליח כמה שיותר." כהן בן ה-29, החל את עונתו השמינית בגרמניה, לאחר שבתווך עשה חצי עונה במדי הפועל תל אביב. לקשר 101 הופעות בליגה הראשונה והשנייה בגרמניה, כאשר בין היתר שיחק גם בנירנברג. לקשר 11 שערים על אדמת גרמניה.

אם אכן כהן יחתום בינואר במכבי חיפה, יחזק הדבר את השינוי המערכתי שעוברת הקבוצה והרצון להחזיר למועדון הירוק את הישראלים הבכירים ביותר. לאחר החתמתם של מאור בוזגלו, רמי גרשון ורועי קהת בשנה החולפת, החתמתו של אלמוג כהן תהיה בהחלט חותמת לעובדה זו.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.