יואב כץ במסר לאוהדי הפועל

מאת יובל מרון | בעלי מוליכת הטבלה קורא לתמיכת הקהל האדום בסמי עופר, הפסדים לשחקניה הבינלאומיים של האדומים במשחקי הנבחרות

עם ההתקרבות למועד המשחק בשבת, המתח בקרב שחקני ואוהדי הפועל לקראת ההתמודדות החשובה נגד הפועל עכו צובר תאוצה. האדומים שחורים אינם מקלים ראש ביריבה אך מודעים לעצם היותם פייבוריטים בקרב הצפוני. בעלי הקבוצה יואב כץ התייחס ליריבה ואמר לאתר חיפה ספורט: "מצפה לנו משחק מאוד קשה נגד יריבה עיקשת."

במועדון הוחלט כי לרגל חודש האזרחים הותיקים החל החודש, תתאפשר כניסה למשחק הקרוב מול הפועל עכו לאזרחים ואזרחיות ותיקים במחיר של 20 שקלים בלבד כנגד הצגת תעודת אזרח ותיק בקופות. בנוסף לכך חולקו כ2000 הזמנות למשחק לבתי ספר, חיילים ועמותות אותן מאמץ המועדון. באשר לכך הוסיף כץ: "אני מקווה כי לפחות 6500 אוהדים יגיעו לתמוך בנו במשחק כה חשוב."
צילום: חגית אברהם 
שחקניה הבינלאומיים של הפועל ראדו גינסארי וארנסטס שטקוס רשמו הפסדים במדי נבחרותיהן. גינסארי המולדובי שיחק את מלוא הדקות בצמד המשחקים נגד אירלנד ואוסטריה במדי נבחרתו כאשר שטקוס פתח בשערה של נבחרת ליטא בהפסדה לנבחרת אנגליה, אקס דאן האג רשם מספר הצלות נאות והמשיך את היכולת הטובה אותה מגלה בין קורות שערה של הפועל מתחילת העונה. בנוגע לליטאי אמר הבעלים: "הוא שוער מעולה ובחור נהדר." כמו כן, מקסים פלקושצ׳נקו שיחק את מלוא הדקות בהפסדה המביש של הנבחרת הצעירה נגד הנבחרת האירית, בלם הפועל אופק פישלר לא שותף בהתמודדות.

3 תגובות:

 1. למען הסר ספק . אני מאחל עשרות אלפים ביציע . אני רוצה רק בהצלחת הקבוצה .
  אבל ואבל ענק .
  ללא מה שנעשה בהפועל חיפה של האוהדים "קץ" מזמן כבר היה ממשיך לקבור את האהבה שלנו .....
  לפני חודש הוחלט על כניסה חינם לפנסיונרים וראו איזה פלא "הזבל" עכשיו מעתיק .....
  כמה "זבל" , כמה הרס , כמה השמדה של אימפריה המשפחה האדומה תמשיך לסבול .

  השבמחק
 2. מי אתם בכלל? אתם קבוצה בליגה א', אין לכם כל קשר להפועל. מעתיק ממכם?? יש לכם 300 איש בלחץ כל משחק... קשקשנים. אוהדים עלאק.

  השבמחק
 3. זהו שאתה לא רוצה בהצלחתה של הפועל חיפה...רק לפלג

  השבמחק

מופעל על ידי Blogger.