הפסד בארה"ב - סמואלס יצטרף?

מאת קובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה הפסידה במשחק השני בארה"ב לאינדיאנה פיסרס. התפוצצה עסקת העברתו של סמואלס לפרטיזן בלגרד, השחקן יצטרף לירוקים?

הירוקים פגשו אמש את אנדיאנה פיסרס והפסידו, הפעם בצורה מעט יותר מכובדת מהמשחק הקודם מול יוטה ג'אז. חניכיו של עופר רחימי נוצחו בתוצאה, 108:89. בניגוד למפגש הראשון הירוקים היוו יריב ראוי לקבוצה מהליגה הבכירה בעולם. הרבע הראשון לא ממש בישר טובות עבור מכבי חיפה, שירדה בפיגור 36:16, בהמשך הירוקים הצליחו לצמק את ההפרש ובמחצית הלוח הראה 60:52. ברבע השלישי מכבי חיפה הצליחה לצמק את הפער עד כדי 3 נקודות בלבד אבל אינדיאנה שוב ברחה ובסיום כאמור 108:89.

הקלע המוביל בשורות מכבי חיפה היה ג'וש סמית עם 16 נק', אגב אם מישהו פינטז על ג'וש סמית ברוממה בעונה הבאה כדאי מאוד שישכח זאת, השחקן התבטא כבר שכל המטרה בהצטרפות למכבי חיפה לסיבוב המשחקים בארה"ב, היא להרשים קבוצות נ.ב.א אחרות ולהשיג חוזה. אנחל רודריגז קלע 15 נק', בלייזר וסמואלס קלעו 14 נקודות כ"א' בואומן 11 נק', גרייבס 10 נק', וורקמן 6 נק' ובורדיון 3 נק'. קופרברג (19 דקות) ארצי (14 דקות) והובר (4 דקות), שיחקו ולא קלעו.

המאמן עופר רחימי אמר לאתר הרשמי של מכבי "הנטר" חיפה: "היום שיחקנו טוב יותר מהמשחק הראשון. פתחנו רע מאוד בהגנה, היה לנו רבע ראשון עם 11 איבודים, אבל בהמשך השתפרנו."

סמארדו סמואלס שגם הצטרף לקבוצה על תקן חיזוק לסיבוב המשחקים, היה כבר לפני חתימה בקבוצת פרטיזן בלגרד, לפי פרסומים בסרביה הכל כבר סוכם והשחקן סגר לשנתיים, כל שנותר היה לחתום על החוזה אך זה לא יצא לפועל. רחימי היה רוצה לראות את סמואלס ברוממה בעונה הקרובה, אבל הסיכויים לכך לא גבוהים, גורם בכיר אמר לחיפה ספורט: "מדובר בסכומים גבוהים, אם סמואלס יפחית בדרישות יהיה על מה לדבר". הערכות הן כי רק אם השחקן לא ימצא קבוצת יורוליג או לחילופין קבוצה שתשלם לו את השכר אותו הדורש, קיים סיכוי שהוא יצטרף למכבי חיפה.
צילום: מכבי "הנטר" חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.